Hsiao-Wuen Hon z Microsoft Research Asia stwierdził w wywiadzie dla australijskiej gazety:
Kiedy stworzymy coś takiego, jak Natal, to mamy zarówno ludzi pracujących nad gotową do produkcji wersją pierwszą, jak i ludzi projektujących przyszłą, drugą wersję. Hon stwierdził też, że zdecydowanie ma nadzieję, że Microsoft będzie wciąż rozwijać tę technologię w przyszłości. Czyżby następna wersja kontrolera ruchowego Microsoftu miała wyjść równocześnie z następcą Xboxa 360?
[via VG247]