Microsoft pozwoli na zdobycie większej liczby osiągnięć w grach z Xbox Live Arcade?

Microsoft pozwoli na zdobycie większej liczby osiągnięć w grach z Xbox Live Arcade?
marcindmjqtx

12.03.2012 10:12, aktual.: 05.01.2016 16:53

Obecnie w grach kupowanych na Xbox Live można zdobyć 200 punktów Game Score i maksymalnie 20 osiągnięć. Już wkrótce ma się to drastycznie zmienić.

Jak donosi serwis Xbox360Achievments, jego pragnące zachować anonimowość źródła wskazują, że od czerwca Microsoft zamierza zmienić politykę dotyczącą liczby GS i osiągnięć w grach dostępnych na XBLA.

Obecny limit wynosi 200 punktów GS i 20 osiągnięć. W nowym modeli limit miałby wynosić 400 GS i 30 osiągnięć. Zwiększeniu uległby także limit na dodatki do gier z XBLA: z 50 punktów GS i 5 osiągnięć do 100 GS i 8 osiągnięć.

Obecny limit trzech dodatków do gry zostałby podniesiony do czterech.

Choć doniesienia nie zostały jeszcze przez Microsoft skomentowane, to wydają się być całkiem prawdopodobnym i naturalnym krokiem - gry dostępne na XBLA stają się coraz obszerniejsze, więc czemu nie pozwolić twórcom i graczom na większą zabawę osiągnięciami? Limit osiągnięć już został raz zwiększony - na samym początku systemu wynosił jedynie 12.

Jeżeli po tylu latach od premiery konsoli Wasz Gamerscore nadal ma dla Was znaczenie, to niedługo możecie znaleźć sposób na zwiększenie go o kolejne setki punktów.

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)