Microsoft pokaże nowe gry na Gamescomie

Microsoft pokaże nowe gry na Gamescomie

24.06.2017 12:08, aktual.: 24.06.2017 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma nie zamierza serwować w Europie wyłącznie powtórki z E3.

Trzeba Microsoftowi oddać, że na swojej konferencji na E3 niemal nie tracił czasu na niepotrzebne wypełniacze czasu. Pokazywał grę za grą i pokazał ich faktycznie sporo. Odkładając na bok kwestię tego, ile z nich było naprawdę tytułami na wyłączność platformy, takie podejście cieszy i napawa optymizmem. To nie jest już Microsoft z czasów premiery Xboksa One.

Powstaje jednak pytanie - skoro firma pokazała tak dużo na E3, to czy ma coś jeszcze do zaprezentowania na Gamescomie w Kolonii? Aaron Greenberg, szef marketingu Xboksa, w rozmowie z serwisem Game Reactor zapewnia, że tak.

Stwierdził. Dodał również, że z pewnością na Gamescomie będzie również wielu ludzi, którzy nie uczestniczyli w targach w Los Angeles. Kluczem ma być więc równowaga między pokazywaniem rzeczy, które były już zaprezentowane tam i ogłaszaniem nowych.

Obraz

Podczas targów w Kolonii Microsoft ma również położyć większy nacisk na PC. Firma rozumie, że platforma ta jest w Niemczech i całej Europie bardzo silna. Microsoft ma więc powiedzieć coś więcej na temat planowanego wydania Age of Empires: Definitive Edition. Remaster klasycznego RTS-a przygotowywany jest na 25-lecie serii.

Pozostaje nam więc czekać na Gamescom! I my tam będziemy! Targi odbywają się w Kolonii w dniach 22 - 26 sierpnia.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)