Microsoft obiecuje więcej tytułów na wyłączność Xboksa One

Microsoft obiecuje więcej tytułów na wyłączność Xboksa One

Microsoft obiecuje więcej tytułów na wyłączność Xboksa One
19.02.2017 15:26

Ale czy to wystarczy, by dogonić PS4?

Wraz z wprowadzeniem nowej wersji swojej konsoli pod koniec tego roku, Microsoft chce przeprowadzić ofensywę również pod względem liczby dostępnych na nią gier. Phil Spencer obiecuje, że liczba tytułów na wyłączność Xboksa One i Windowsa 10 będzie większa niż w poprzednim roku.

Stwierdził Phil Spencer. Poczekamy, zobaczymy, szczególnie, że brzmi to jak coś, co Phil Spencer mówi co roku od kilku lat.

Obraz

Jeżeli chodzi o konkrety, to szef Xboksa wśród wartych oczekiwania gier wymienia Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3. Zapewnia przy tym, że to nie wszystko, a gracze mogą oczekiwać dodatkowych niespodzianek na targach E3 w czerwcu.

Wtedy m.in. dowiedzieć się mamy więcej na temat niezapowiedzianych jeszcze oficjalnie Voodoo Vince: Remasters i ponownego wydania Phantom Dust. Wszystko ładnie i pięknie, ale idealnie by było, gdyby pojawiło się jeszcze kilka gier zupełnie nowych, a nie jedynie kontynuacji i remasterów.

Tutaj pozostaje na razie ciągle wyłącznie trzymanie kciuków. Konferencja Microsoftu na E3 odbędzie się w niedzielę 11 czerwca. Wtedy też poznamy w końcu ostateczną nazwę Project Scorpio.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)