Microsoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt

Strona głównaMicrosoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt
16.07.2020 20:40
Microsoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt

Niezła sztuka. A nawet dziesięć!

Microsoft Flight Simulator ukaże się 18 czerwca 2020 roku na PC, a następnie w późniejszym czasie na konsolach Xbox. Jak się okazuje gra otrzyma fizyczne wydanie. I to nie byle jakie, bo aż na dziesięć dwuwarstwowych płyt DVD.

Sama gra wymaga ponad 90 GB przestrzeni na dysku twardym, co nie lokuje jej w samej czołówce gier potrzebujących najwięcej miejsca. Jednak już liczba płyt - absolutnie tak.

325306853250906076

Grę w Europie wydaje Aerosoft/Koch Media. Na płytach znajduje się kod gry w podstawowej wersji, obejmujący moduł symulacji, a oprócz tego moduł świata oraz modele samolotów, które łącznie zajmują 90 GB. Reszta komponentów, jak dodatkowa zawartość z internetu oraz modyfikacje fanowskie są opcjonalne.

Posiadacze wersji fizycznych nie muszą przejmować się więc pobieraniem tak dużej ilości danych z internetu, a jednocześnie otrzymują dokładnie ten sam produkt, co nabywcy kopii cyfrowej.

Microsoft Flight Simulator - Pre-Order Launch Trailer

Skoro o tej ostatniej mowa, to gra ukaże się początkowo wyłącznie w Microsoft Store oraz przez Xbox Game Pass. Nie znajdziemy jej jednak na Steamie ani Epic Games Store. Zobaczymy, jak ta decyzja odbije się na sprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)