Microsoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt

Microsoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt

Microsoft Flight Simulator: chcecie pudełka? Przygotujcie się na rekordową liczbę płyt
16.07.2020 20:40

Niezła sztuka. A nawet dziesięć!

Microsoft Flight Simulator ukaże się 18 czerwca 2020 roku na PC, a następnie w późniejszym czasie na konsolach Xbox. Jak się okazuje gra otrzyma fizyczne wydanie. I to nie byle jakie, bo aż na dziesięć dwuwarstwowych płyt DVD.

Sama gra wymaga ponad 90 GB przestrzeni na dysku twardym, co nie lokuje jej w samej czołówce gier potrzebujących najwięcej miejsca. Jednak już liczba płyt - absolutnie tak.

Obraz

Grę w Europie wydaje Aerosoft/Koch Media. Na płytach znajduje się kod gry w podstawowej wersji, obejmujący moduł symulacji, a oprócz tego moduł świata oraz modele samolotów, które łącznie zajmują 90 GB. Reszta komponentów, jak dodatkowa zawartość z internetu oraz modyfikacje fanowskie są opcjonalne.

Posiadacze wersji fizycznych nie muszą przejmować się więc pobieraniem tak dużej ilości danych z internetu, a jednocześnie otrzymują dokładnie ten sam produkt, co nabywcy kopii cyfrowej.

Microsoft Flight Simulator - Pre-Order Launch Trailer

Skoro o tej ostatniej mowa, to gra ukaże się początkowo wyłącznie w Microsoft Store oraz przez Xbox Game Pass. Nie znajdziemy jej jednak na Steamie ani Epic Games Store. Zobaczymy, jak ta decyzja odbije się na sprzedaży.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)