Microsoft Flight Simulator 2020: naprawdę nie potrzebujesz komputera z kosmosu, żeby podziwiać widoki

Microsoft Flight Simulator 2020: naprawdę nie potrzebujesz komputera z kosmosu, żeby podziwiać widoki

Microsoft Flight Simulator 2020: naprawdę nie potrzebujesz komputera z kosmosu, żeby podziwiać widoki
Adam Bednarek
11.08.2020 11:41, aktualizacja: 11.08.2020 12:06

O ile założymy, że komputer, który spełnia minimalne wymagania, takim nie jest.

Wymagania sprzętowe Microsoft Flight Simulator 2020 są znane od kwietnia. Tylko co nam z wiadomości o tym, że sprzęt pociągnie grę, jeśli nie wiemy, jak będzie ona wyglądać.

A w przypadku takiego tytułu jak Microsoft Flight Simulator 2020 to szczególnie ważne, bo niektóre widoki mają zapierać dech w piersiach. Ale jeśli zamiast fantastycznej panoramy będziemy oglądać scenerię rodem z Minecrafta, to jedna z atrakcji stanie się utrapieniem.

Na szczęście Microsoft Flight Simulator 2020 uruchomione na sprzęcie, który spełnia minimalne wymagania sprzętowe, wygląda zaskakująco przyzwoicie.  Przekonujemy się o tym oglądając materiał przygotowany przez youtubera ObsidianAnt:

Microsoft Flight Simulator 2020 Running On MINIMUM / LOW Spec PC

Owszem, widać różnicę po odpaleniu opcji medium, ale i tak spodziewałem się gorszych widoków. Choć mimo wszystko gorsze efekty i spowolnienia animacji raczej utrudniłyby mi czerpanie przyjemności z Microsoft Flight Simulator 2020. To już nie te czasy, kiedy z uśmiechem na ustach grałem w GTA 3 na moim leciwym pececie, który wyświetlał mi pokaz slajdów zamiast płynnej animacji.

Microsoft Flight Simulator to nie tylko spore wymagania sprzętowe. Pudełkowe wydanie składa się z rekordowej liczby płyt.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)