Michał Żebrowski jako Herkules w God of War 3, czyli SCEP rozpoczyna projekt Lokalizacje 2.0

Michał Żebrowski jako Herkules w God of War 3, czyli SCEP rozpoczyna projekt Lokalizacje 2.024.09.2009 13:42
Michał Żebrowski jako Herkules w God of War 3, czyli SCEP rozpoczyna projekt Lokalizacje 2.0
marcindmjqtx

Na pewno chcecie wiedzieć co to w ogóle jest projekt Lokalizacje 2.0. Skorzystajmy zatem z informacji prasowej:

Celem projektu Lokalizacje 2.0 jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation.

Założenia projektu to w skrócie:

Najlepsze tlumaczenia - do tego dążymy Najwieksze gwiazdy - je zatrudniamy Najwyzszy komfort - oferowanych usług

Sony Computer Entertainment Polska co czwartek będzie informować o kolejnych działaniach i planach związanych z projektem Lokalizacje 2.0. No i pierwszą informacją z cyklu Lokalizacje 2.0 jest zatrudnienie Michała Żebrowskiego do roli Herkulesa w God of War 3. Muszę powiedzieć, że coraz bardziej doceniam starania SCEP względem lokalizacji gier. Najbardziej cieszy, że gracze otrzymują wybór, a nie są zmuszani do jednej wersji językowej, ale teraz również zapraszanie bardziej znanych gwiazd może pozytywnie wpłynąć na jakość samego dubbingu. Należy bardzo pochwalić takie działania i cieszyć się, że Sony chce inwestować w nasz rynek. Jeszcze raz brawa dla SCEP i czekamy na kolejne informacje.

PS To pozostawia nas z pytaniem: Kto wcieli się w rolę Kratosa w God of War 3?

Poniżej treść informacji prasowej:

Warszawa, 24 października 2009. Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną - God of War 3. Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.

SCE Polska kontynuuje prace nad lokalizacjami kolejnych gier na PlayStation i coraz częściej można usłyszeć o nowych wersjach przygotowanych specjalnie dla polskiego gracza. Obecnie są to: inFAMOUS, SingStar Polskie Hity czy Buzz! Polskie Łamigłówki, jednak lista ta będzie się tylko systematycznie wydłużać.

SCE Polska zapowiada, że Michał Żebrowski nie będzie jedyną gwiazdą dubbingującą GoW 3. Które ze znanych głosów przemówią do polskich graczy? To okaże się już wkrótce. Zagadką pozostaje na pewno najbardziej interesująca postać głównego bohatera - Kratosa, który po raz kolejny stanie do walki z mitologicznymi wrogami. Kratos to spartański wojownik, a więc możemy się spodziewać, że głosu do tej postaci użyczy na pewno ktoś, kto charakter bohatera God of War 3 ma we krwi...

Planowana data premiery God of War 3 to początek 2010.

326973976801536279
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)