Miałem rację: Dance Central 3 w teledysku Honey nie pojawiło się przypadkowo

Miałem rację: Dance Central 3 w teledysku Honey nie pojawiło się przypadkowo
marcindmjqtx

18.12.2012 13:30, aktual.: 21.01.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I potwierdza to sam Microsoft. Jak widać bycie ambasadorką gry Dance Central 3 to nie tylko uczestnictwo w imprezach promocyjnych.

W ubiegłą sobotę dostrzegłem, że w teledysku do piosenki "Lalalove", obok uroczej Honoraty "Honey" Skarbek, występuje również gra Dance Central 3. Biorąc pod uwagę to, że młoda piosenkarka była twarzą gry na niedawnej imprezie promocyjnej Microsoftu, można był przypuszczać, że współpraca idzie również w muzycznym kierunku.

I moje sobotnie przypuszczenia okazały się trafne, bowiem dziś w swojej notce prasowej Microsoft (no dobrze Edelman, ale wiecie o co chodzi), wspomina o tym właśnie fakcie:

Zabawa z Kinect tak spodobała się młodej artystce, że postanowiła wykorzystać konsolę w swoim najnowszym teledysku, w którym tańczy do piosenek z gry Dance Central 3! Klip do singla „Lalalove” można zobaczyć w popularnych stacjach muzycznych oraz na oficjalnej stronie Hone Chcecie zobaczyć jak przygotowuje się materiały promocyjne z udziałem polskich celebrytów? Firma przygotowała cztery krótkie filmy, w których Honorata opowiada o swojej roli, pokazując jednocześnie jak wyglądała sesja fotograficzna.

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)