Metro 2033 do zgarnięcia za darmo

Metro 2033 do zgarnięcia za darmo

Metro 2033
Metro 2033
12.03.2021 18:58

Dmitrij Głuchowski ma w Polsce ma liczebną armię oddanych fanów. Ci którzy jeszcze nie grali, będą mogli przetestować "Metro 2033" za darmoszkę. Ale czas nagli.

Na zdobycie bezpłatnego egzemplarza "Metro 2033" macie czas do 15 marca. Wystarczy wejść na Steam, dodać grę do swojego konta i voila. Dostęp jest wasz na wieki wieków.

Oferta dotyczy tylko podstawowej wersji "Metro 2033". Ale pozostałe część serii opartej na prozie Dmitrija Głuchowskiego można na Steamie wyszarpać teraz w niezłych cenach i promocjach.

Czy warto po grę sięgnąć? – zapytacie. Jeżeli lubicie nuklearną apokalipsę, duszną atmosferę moskiewskiego metra, elementy RPG i survival horroru, odpowiedź wydaje się być oczywista. Ale nieprzekonanym odsyłamy do recenzji z 2010 r. Macieja Kowalika.

"Dawno już żadna gra nie trzymała mnie w napięciu przez tak długo, można nawet powiedzieć, że momenty, w których trzeba się bronić przed hordami wrogów były poniekąd odpoczynkiem dla nerwów. Tu liczy się nie tyle fabuła (spłycona względem książki, ale z nowymi elementami), co właśnie ta ciasna, ale zarazem bogata, bardzo sugestywna atmosfera, w której rzadko czujemy się naprawdę bezpieczni oraz mnogość drobnych elementów, pozornie jedynie utrudniających rozgrywkę, ale dodających mnóstwo świeżości do gatunku. Techniczne niedoskonałości schodzą na dalszy plan, bo naprawdę trudno się od niej oderwać".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)