Metal Gear Solid V: Ground Zeroes będzie tańszy, niż zapowiadano [AKTUALIZACJA] Podano polską cenę

Strona głównaMetal Gear Solid V: Ground Zeroes będzie tańszy, niż zapowiadano [AKTUALIZACJA] Podano polską cenę
26.02.2014 09:25
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes będzie tańszy, niż zapowiadano [AKTUALIZACJA] Podano polską cenę
marcindmjqtx
marcindmjqtx

"Tańszy" nie znaczy jednak "tani. A jutro mamy poznać oficjalne polskie ceny.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes miał kosztować 40 euro w wersji pudełkowej na PS4 i Xboksa One, ostatecznie będzie go można jednak kupić za 30 euro. Ciepło, cieplej, Konami... ale wciąż zimno. Pozostałe kwoty pozostają bez zmian. W tej samej cenie gra będzie dostępna w wersji cyfrowej. Za pudełka na PS3 i Xboksa 360 zapłacimy tyle samo, zaś za wersję cyfrową 20 euro.

Miło, że Konami poszło po rozum do głowy. Może zdąży jeszcze pójść troszkę bardziej, bo ceny wciąż wydają się nieco przesadzone. Ale to lepiej ocenimy po premierze, kiedy stanie się jasne, jaką jakość rozrywki oferuje to demo-nie-demo.

Jutro poznamy też oficjalne polskie ceny. Dystrybutorem Konami jest CDP.pl. Gdyby udało się zejść poniżej 100 złotych - byłoby super. Typuję jednak 130 zł.

[AKTUALIZACJA] Konami potwierdziło też, że posiadanie Ground Zeroes pozwoli odblokować DLC dla Phantom Pain, czyli pełnoprawnej części piątej. Dzięki dodatkowi przeniesiemy do niej uratowanych jeńców, którzy przydadzą się przy rozwijaniu Mother Base (czyli rozwiązanie rodem z Peace Walkera).

[AKTUALIZACJA 2] CDP.pl właśnie podało, że pudełkowa wersja MGSV:GZ w Polsce na każdą platformę będzie kosztowała 130 zł.

[Źródło: CVG]

Marcin Kosman

327108743681169450
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)