Media Molecule - duża ryba w zapuszczonym stawie

Media Molecule - duża ryba w zapuszczonym stawie
marcindmjqtx

14.03.2009 00:07, aktual.: 15.01.2016 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media Molecule jest zadowolone, że wybrało PS3 jako platformę dla swojej gry. Co prawda, u innych wydawców sprawy mogłyby wyglądać nieco inaczej, ale wg nich lepiej być większą rybą w nieco mniejszym stawie.

Wiele osób mówi nam "Straciliście X milionów użytkowników nie idąc tu, tam, na Wii czy gdziekolwiek"... Szczerze? Tak, straciliśmy. [...] [W zamian za to] Sony postawiło nas na piedestale. Byliśmy dużą rybą w nieco zapuszczonym wówczas stawie. Chodzi o to, że nie odnieślibyśmy tak dużego sukcesu bez tego dokarmiania.  Przy okazji też, jak chyba każdy, spodziewają się, że obniżenie ceny PS3 bardzo dobrze wpłynie na sprzedaż tej konsoli. Wg Media Molecule wierni fani już kupili PS3, teraz trzeba przekonać do tego resztę.

Gracze casualowi grają na PS2 i należy ich przenieść teraz na PS3. Jeżeli to zrobią, to będę bardzo szczęśliwy, bo właśnie tak wyobrażam sobie rozwój PS3. Dlatego teraz nawet nieźle się z nim czuję... A jak w końcu obniżą cenę to ho ho ho... Nie powinienem tego mówić, ale to prawda. Chyba sami rozumiecie.  Wszyscy zdają się czekać na obniżkę ceny. Od analityków, przez wydawców takich jak EA, aż do firm tworzących gry. Czy Sony w końcu to zrobi? No i przy okazji - skoro już chcemy przasadzić casualowych graczy z PS2 na PS3, to czy nie byłoby wskazane jednak coś zrobić z tą wsteczną kompatybilnością?

[via Gamasutra]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)