Max Kids 4/3004 w kioskach

W kioskach jest już najnowszy numer Max Kids - czasopisma dla dzieci z grami pozbawionymi przemocy. Na płycie znalazły się dwie pełne wersje - Beetle Ju oraz ToyLand Racer. Bettle Ju to kolorowa gra o żuku, który musi przejść przez szereg poziomów - labiryntów zbierając skarby i unikając stworów. Toyland Racer jest grą wyścigową, w której zwariowane postacie ścigają się w swoich zwariowanych pojazdach. Rajdy są dynamiczne, kolorowe i pełne niespodzianek. Prócz wyżej wymienionych, na płycie znajdują się wersje demo, patche oraz sterowniki.

Materiały prasowe

pełna zawartość:

Pełne wersje:Beetle JuPinokioToyLandRacer

Dema:Anemone DemoIceLand DemoPorusz UmysłStruś Szybki Lopez DemoTajemnicza Wyspa Demo Patche:Aqua Digger 3D Patch Sterowniki:Ati 9X 4.3Ati XP 4.3DX9Nvidia 56.64 9xNvidia 56.72 XPVIA 4in1

Źródło artykułu:WP Gry

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.