Materiał z Prince of Persia: Redemption odkryte po latach

Trzyminutowy film czekał sobie spokojnie przez ponad osiem lat na lepsze czasy.

Materiał z Prince of Persia: Redemption odkryte po latach
Bartosz Witoszka

W swojej growej karierze totalnie ominąłem Księcia Persji (zarówno tego starego, z lat 90., jak i bardziej współczesne odsłony) i od razu wskoczyłem do Assassin’s Creeda, którego pierwsza część miała sporo problemów, ale była dla ówczesnych graczy takim krokiem naprzód, że Ubisoft ostatecznie skupił się na tej drugiej marce, odpuszczając tym samym pierwszą.

Obraz

Prawda, ale tutaj faktycznie mamy do czynienia ze ślepym trafem, bowiem film przez ponad osiem lat przeleżał sobie spokojnie w odmętach YouTube’a z raptem 150 odsłonami. Po tym, jak informacja wypłynęła na szerokie wody (a może piaski?), wartość ta zwiększyła się do ponad 263 tysięcy wyświetleń.

Co więcej, jego autentyczność potwierdził Jonathan Cooper (animator Ubisoftu) na swoim Twitterze, który wspomina, że jest to jedynie koncept gry prezentujący jej najważniejsze założenia. Sama gra miała być kolejnym rebootem serii, ale Ubisoft nie ujawnił czemu zdecydowała się zakończyć pracę na tym konkretnym tytułem.

No, to chyba tyle. Łapcie filmik i czekamy do 17:00 na prezentację nowości od Pana Xboksa.

Prince of Persia Redemption

Bartek Witoszka

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.