Masz prawo do 60 klatek na sekundę! [KONKURS]

Masz prawo do 60 klatek na sekundę! [KONKURS]

Masz prawo do 60 klatek na sekundę! [KONKURS]
marcindmjqtx
16.11.2011 15:10, aktualizacja: 15.01.2016 15:05

Czy w Twoim pokoju czai się pecet, na którego już nie możesz patrzeć? Chciałbyś zamienić go na lepszy model i grać w najnowsze gry? Z nami jest to możliwe, w końcu masz prawo do 60 fpsów!

Wraz z firmą Alienware mamy dla Was wyzwanie. Macie peceta, na którym chodzi już tylko pasjans? Próba odpalenia najnowszej gry kończy się złym humorem na resztę tygodnia? Odzywali się do Was pracownicy pobliskiego muzeum techniki z prośbą o wypożyczenie eksponatu? Pokażcie go nam, a właściciela sprzętu, który wzbudzi największe współczucie nagrodzimy...

Dokładnie tak.

Co trzeba zrobić aby wygrać? Na swoim profilu na Polygamii opublikuj zdjęcie swojego komputera i otaguj je hasłem "maszprawo". Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je tutaj. Pamiętaj, aby uzupełnić w profilu pole "miejscowość"

Pod zdjęciem możesz dodać opis sprzętu, link do filmiku jaki nagrasz - zrób co Ci przyjdzie do głowy, aby przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś dostać nowy komputer.

Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia, wtedy jury wybierze jedno, które nagrodzimy główną nagrodą.

Nagrodę do zwycięzcy, jeszcze przed świętami, przywieziemy my, aby uwiecznić moment wręczenia nowego sprzętu. Tak, wpadniemy z kamerą, nagramy jedyną w swoim rodzaju Dniówkę - bo u zwycięzcy.

Ale to nie wszystko. Raz w tygodniu czytelnicy Polygamii spośród kilku nadesłanych prac będą wybierać jedną, której autor zdobędzie nagrodę tygodnia w postaci upominków związanych z grami.

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, mieszkających na terenie Polski.

Nadesłane prace będzie mogli zobaczyć na specjalnej konkursowej stronie maszprawo.polygamia.pl. Powodzenia!

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)