Masz Prawo do 60 FPSów - wybierzcie zwycięzcę nagrody tygodnia!

Masz Prawo do 60 FPSów - wybierzcie zwycięzcę nagrody tygodnia!
marcindmjqtx

01.12.2011 15:05, aktual.: 15.01.2016 15:02

Drugi tydzień naszych poszukiwań najgorszego komputera w kraju za nami. Spośród już nadesłanych prac wybraliśmy kilka, które stają dziś w szranki o nagrodę tygodnia. Głosujcie!

Zasady są proste: wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów w poniższej ankiecie. Nagrodą jest mysz Alienware TactX. Głosowanie jest aktywne do jutra, do godz. 15.00. To, że zgłoszenie uczestniczy w poniższym konkursie nie oznacza, że nie będzie brane pod uwagę przy wyborze głównego zwycięzcy.

Pamiętajcie, że jeśli chcecie wziąć udział w głównym konkursie, to nadal macie na to szanse! Wejdźcie na stronę konkursową, a tam dowiecie się wszystkiego. Główną nagrodą jest laptop Alienware M17x z procesorem Intel Core I7-2670QM.

Dobrej zabawy i zapraszamy do poznania pięciu prac w tej rundzie nagrody tygodnia:

Roboczo nazwałem go Deep blue :) , jednak nie chodzi o jego moc obliczeniową tylko o wyskakujące cały czas mimo ciągłych formatów blue screeny. 2. Nicon i jego Pimpuś 3. duce13 i jego pamiętający inne czasy Benek

Na zdjęciu obok mojego Pierworodnego: Benek (Benq S73). Stary kumpel, towarzysz długich, jesiennych wieczorów. W zasadzie członek rodziny. Jest już ze mną 6 lat, zakupiony jeszcze na studiach z przeznaczeniem, a jakże, pisania pracy magisterskiej. Konfiguracja wybierana naturalnie 'do pisania', stąd najlepsza grafa na jaką było mnie wtedy stać - Radeon X1600. Kto by patrzył na resztę bebechów...Mało ramu? Się dokupi. Słaby procek (Celeron M-410 1400MHz)? Eee, a to ważne? Grunt, że udało się odpalić Obliviona właśnie, do tego Medieval 2, Hereos V i się żyło, ech! 4. wiesiek878 i sami nie wiemy co powiedzieć

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)