Masz Prawo do 60 FPSów - wybierzcie zwycięzcę nagrody tygodnia!

Masz Prawo do 60 FPSów - wybierzcie zwycięzcę nagrody tygodnia!

Masz Prawo do 60 FPSów - wybierzcie zwycięzcę nagrody tygodnia!
marcindmjqtx
24.11.2011 12:05, aktualizacja: 15.01.2016 15:02

Pierwszy tydzień naszych poszukiwań najgorszego komputera w kraju za nami. Spośród już nadesłanych prac wybraliśmy kilka, które stają dziś w szranki o nagrodę tygodnia. Głosujcie!

Zasady są proste: wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów w poniższej ankiecie. Nagrodą jest mysz Alienware TactX. Głosowanie jest aktywne do jutra, do godz. 12.00. To, że zgłoszenie uczestniczy w poniższym konkursie nie oznacza, że nie będzie brane pod uwagę przy wyborze głównego zwycięzcy.

Pamiętajcie, że jeśli chcecie wziąć udział w głównym konkursie, to nadal macie na to szanse! Wejdźcie na stronę konkursową, a tam dowiecie się wszystkiego. Główną nagrodą jest laptop Alienware M17x z procesorem Intel Core I7-2670QM.

Dobrej zabawy i zapraszamy do poznania pięciu prac w tej rundzie nagrody tygodnia:

(...)Grałem wtedy nałogowo w mmo Xiah i przyszedł czas, że wszyscy zaczeli używać hacków, wpe, botów itd. Mój stary pc nie dawał rady mieć tego wszystkiego włączonego i było mi smutno.Kupiłem z pomocą rodziców, że niby do szkoły, obecny sprzęt. Miał wtedy procesor Amd Athlon 1600mhz, 2GB ram oraz zintegrowaną kartę graficzną 256MB. W końcu mogłem grać w Xiaha na 2 kontach na raz, używać hacków i grać jak inni :D Wszytsko chodziło bardzo płynnie zrobiłem nawet taki test. Włączyłem 2x grę w okienkach, mozille, internet explorer, winampa, aimpa i aqq i nie było przycięć :) 2. quirex2097 i jego "przenośny artysta"

Windows 98, procesor: Pentium 100MHz, pamięć: 40Mb, HDD 515Mb 3. Gulaszenko i jego "Bestia"

Zdjęcie przedstawia jedyny sprzęt w swoim rodzaju - dostałem go na komunię i od tamtego czasu służy mi wiernie, jak nie do grania to do różnego rodzaju eksperymentów czy prób wyładowania złości. Oczywiście poza nim, w domu znajduje się średniawy komputer stacjonarny, należący do rodziców. Niestety, nie dopuszczają oni złych i niszczycielskich gier do niego :( 4. despo18 i komputer z monitorem na szpilkę 5. Najs i zakurzone coś

Stary ale jary kompjuter, który do tej pory funkcjonuje choć nie wiem w dlaczego ;] Jego moc słabsza jest od dzisiejszych smartfonów

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)