Masz Prawo do 60 FPS‑ów - rozwiązanie konkursu

Masz Prawo do 60 FPS-ów - rozwiązanie konkursu
marcindmjqtx

16.12.2011 09:25, aktual.: 15.01.2016 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez miesiąc z całej Polski nadsyłaliście do nas swoje growe historie. Wybór zwycięzcy nie był prosty.

Na konkurs nadeszło kilkaset zgłoszeń. Słaliście kapitalne zdjęcia, filmy, teledyski, piosenki, parodie. Historie Waszego grania na komputerach, które pamiętały lepsze czasy, a mimo to potrafiły dostarczyć rozrywki. Niestety, komputer Alienware'a może trafić w ręce tylko jednej osoby.

Nagrodę dostanie Robert z Bydgoszczy, który na swoim blogu opisał historię pewnej piwnicy, w której poza ogórkami mieści się także jego stanowisko do grania. Jak najbardziej działające i aktualne. W przyszłym tygodniu pojedziemy wręczyć mu komputer osobiście i nakręcimy przy okazji specjalny materiał z tego wydarzenia.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział, jeszcze nigdy wybór tej jednej osoby nie był tak trudny. Konkurs i nagroda to jedno. Drugie, że w jednym miejscu udało nam się wspólnie zgromadzić masę historii dotyczących Polskiego Grania. Historii, w których każdy może odnaleźć jakieś punkty wspólne ze swoją. A to podobną obudowę, kartę graficzną, a to tę samą grę od której wszystko się zaczęło, a to te same sposoby, aby sprawić, aby jakiś tytuł ruszył.

Jeżeli wcześniej nie przyglądaliście się nadesłanym pracom, zróbcie to koniecznie.

Redakcja

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)