Masz dwie opcje na zwrot pieniędzy. Wyjdziesz z labiryntu lub będziesz tchórzem

Masz dwie opcje na zwrot pieniędzy. Wyjdziesz z labiryntu lub będziesz tchórzem

Masz dwie godziny na wyjście z labiryntu.
Masz dwie godziny na wyjście z labiryntu.
Źródło zdjęć: © Getty Images | Goroda
Konrad Siwik
23.07.2022 14:36, aktualizacja: 24.07.2022 11:42

Refund Me If You Can to gra grozy, która stawia przed graczem wyzwanie dotarcia do końca labiryntu. Jeśli uda ci się ukończyć ją w dwie godziny lub mniej, możesz żądać od Steama zwrotu pieniędzy. Możesz też zrobić to po porażce i przyznać, że jesteś tchórzem.

Refund Me If You Can, autorstwa niezależnego dewelopera Sungame Studio, zadebiutowała na Steamie 22 lipca 2022 roku. Tytuł skupia się na Sarze, młodej kobiecie przeżywającej koszmar, w którym jest ścigana w labiryncie przez zębatego potwora. Po uruchomieniu gry na ekranie pojawia się zegar, który zaczyna odliczać czas.

Podobno istnieje 100 możliwych dróg wyjścia z labiryntu, ale tylko jedna z nich jest właściwa. Gracz do dyspozycji ma jedynie latarkę oraz kilka czerwonych i zielonych świetlików chemicznych, których można użyć do oznaczenia wcześniej przebytych tras.

"Sarah ma koszmar. Tylko ty możesz ją obudzić. Aby to osiągnąć, będziesz musiał znaleźć drogę przez labirynt. Grając w tę grę, zobowiązujesz się do jej ukończenia przed poproszeniem o zwrot pieniędzy, chyba że jesteś tchórzem" – czytamy w opisie.

Gra drwi z polityki refundacji Steama, która oferuje zwrot pieniędzy pod warunkiem, że tytuł był ogrywany mniej niż przez dwie godziny, a od zakupu nie minęło 14 dni. Rozwiązanie to pozwala klientom na kupowanie krótkich gier, przechodzenie ich, a po wszystkim – żądanie zwrotu pieniędzy.

Oznacza to, że teoretycznie gracz może ubiegać się o zwrot pieniędzy za Refund Me If You Can, jeśli ucieczka zajmie mu więcej niż dwie godziny. Będzie to jednak jednoznaczne z przyznaniem się przed samym sobą do bycia tchórzem. Śmiałkowie, którzy chcą spróbować swoich sił, mogą sprawdzić ten tytuł za 17,99 zł na Steamie.

Konrad Siwik, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)