Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Masz 3DS-a ale wkurza Cię system? Zainstaluj sobie Windows 95!

Strona głównaMasz 3DS-a ale wkurza Cię system? Zainstaluj sobie Windows 95!
03.01.2016 12:24
Masz 3DS-a ale wkurza Cię system? Zainstaluj sobie Windows 95!
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDJqRYWK

No bo jak można, to czemu nie?

bDJqRYWd

Zwykle nie piszemy takich rzeczy, bo to idealny materiał na ŚCINKI, ale jest niedziela, nic się nie dzieje i odezwała się moja dusza PC-towca, a z ust wyszło kilka słów podziwu, który używam z reguły w kierunku programistów uruchamiających różne oprogramowanie na sprzętach, które pierwotnie miały służyć innym celom (zwykle jest to Doom na kopiarkach, sprzęcie medycznym, itd.).

Otóż gracz programista kryjący się pod nickiem Shutterbug20001 postanowił poświęcić swój czas na stworzenie czegoś, co nie przyda się nigdy i nikomu, ale wygląda naprawdę zadziwiająco. Kupił nowego 3DSa i zainstalował na nim Windowsa 95. No bo skoro można, to czemu nie, prawda? 532MHz i 256MB pamięci RAM to więcej mocy niż w chwili premiery 95 mieli najbogatsi fanatycy nowych technologii.

Jeżeli macie New 3DS i też chcecie pobawić się w doktora Frankensteina, to koniecznie przebijcie się przez ten temat. Wyjaśnia jak dokonać wspominanych wyżej rzeczy. W dużym skrócie potrzebny jest obraz systemu wypalony na karcie SD i odpowiednie nazwy plików. Jest piękny.

bDJqRYWf

[Źródło: Polygon]

Oskar Śniegowski

bDJqRYXb