Mass Effect na nowych szkicach? Niewykluczone

Mass Effect na nowych szkicach? Niewykluczone

Mass Effect
Mass Effect
Źródło zdjęć: © Polygami.pl
17.11.2020 15:23, aktualizacja: 02.03.2022 10:24

Niby wiemy, że nowe "Mass Effect" nadejdzie, ale tak naprawdę pewności nie żadnej nie mamy. I nie chcemy podgrzewać atmosfery. Ale coś w tych szkicach może być.

Nadchodzi remaster serii "Mass Effect" pod tytułem "Legendary Edition". Ale to nie koniec, będzie kolejna gra z serii. Tak przynajmniej pisał Arek na początku listopada. Ze "szczegółów" dostaliśmy tyle, że "zespół weteranów ciężko pracował nad wyobrażeniem sobie kolejnego rozdziału wszechświata "Mass Effect". Jesteśmy na wczesnym etapie projektu i nie możemy jeszcze powiedzieć nic więcej, ale nie możemy się doczekać, aby podzielić się naszą wizją tego, dokąd pójdziemy dalej".

Pisząc wprost: tak nowa gra z uniwersum "Mass Effect" nadchodzi. Kiedyś i gdzieś. Ale nadchodzi. Nieco wcześniej w sieci pojawił się też obrazek, który widzicie pod tytułem. Nie podejmiemy się jego interpretacji. Tych jest aż nadto w sieci.

Ale równie ciekawe i skłaniające do przemyśleń wyglądają grafiki trafiły na Tumblr. Pochodzą z albumu "BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development", który ukazał się niedawno w USA. Lojalnie ostrzegamy: jakość obrazków do najlepszych nie należy.

  • Grafiki z albumu BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development
  • Grafiki z albumu BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development
  • Grafiki z albumu BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development
[1/3] Grafiki z albumu BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Czy te trzy grafiki koncepcyjne są zapowiedzią kolejnej gry z serii "Mass Effect"? Korci, żeby napisać: tak. Ale prawda jest taka, że równie dobrze może to być myślenie życzeniowe. Zapytamy jednak: co wy o tym sądzicie?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)