Mass Effect: Andromeda - wcześniejszy dostęp bardziej jak demo

Strona głównaMass Effect: Andromeda - wcześniejszy dostęp bardziej jak demo
06.03.2017 18:48
Mass Effect: Andromeda - wcześniejszy dostęp bardziej jak demo

Grający w ramach EA Access dostaną grę wcześniej, ale tylko z kawałkiem kampanii.

bEUKcgGd

Fernando Melo, producent Mass Effecta: Andromedy, ujawnił na Twitterze, że chociaż gra zostanie udostępniona przed premierą abonentom EA Access, to nie w pełnej wersji. Dotychczas było wiadomo jedynie tyle, że grać będzie można przez 10 godzin.

Dodatkowe ograniczenie zawartości kampanii nie jest niczym zaskakującym (podobnie było z innymi grami udostępnianymi przez EA w ten sposób), ale tak czy inaczej dobrze mieć jasne potwierdzenie.

Melo nie napisał wprawdzie, jak duża część kampanii zostanie udostępniona graczom, zaznaczył jednak, że 10-godzinny czas wykorzystać będzie można albo do kilkukrotnego powtórzenia tej części, albo do grania w multi (już bez żadnych ograniczeń). Jasno wynika więc z tego, że - skoro przez 10 godzin da się ten fragment zaliczyć kilka razy - nie będzie on zbyt długi.

bEUKcgGf

Wcześniejszy dostęp do gry należy więc w tym wypadku traktować bardziej jak demo niż cokolwiek innego. Raz jeszcze, nic to szczególnie zaskakującego, ale biorąc pod uwagę jak chętnie EA reklamuje tę ofertę mówiąc o „wcześniejszym dostępie do gry”, warto mieć świadomość tego, o co tu tak naprawdę chodzi.

Szczęśliwie w odróżnieniu od standardowego dema, w przypadku tej wersji możliwe będzie przynajmniej kontynuowanie gry po kupieniu pełnej wersji.

325618773321594844

Przy okazji mówieniu o wersji w EA Access Melo napisał również parę zdań na temat nagród, które będzie można odblokować w kampanii dla pojedynczego gracza poprzez granie w multi. Będą to pudełka z losowymi przedmiotami, prawdopodobnie związanymi z craftingiem.

bEUKcgGl

Producent Andromedy wyjaśnił dodatkowo, że będzie je można zdobyć również bez uruchamiania multiplayera (przez wysyłanie swoich towarzyszy na misje specjalne, zapewne chodzi tu o coś podobnego jak w Inkwizycji). Kampania dla pojedynczego gracza będzie również całkowicie wolna od mikrotransakcji.

Premiera Mass Effecta: Andromedy będzie miała miejsce 21 marca. Wczesny dostęp w EA Access zaczyna się 16 marca.

Dominik Gąska

Udostępnij:
bEUKcgGp
Komentarze (2)
bEUKcgHb