Marvel vs. Capcom, Call of Duty: WWII, Knack 2... Sony też sypie z rękawa zwiastunami

Marvel vs. Capcom, Call of Duty: WWII, Knack 2... Sony też sypie z rękawa zwiastunami
13.06.2017 07:28
Marvel vs. Capcom, Call of Duty: WWII, Knack 2... Sony też sypie z rękawa zwiastunami
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Szkoda, że zabrakło nowej gry From Software.

Tegoroczna konferencja Sony na E3 była krótka, ale treściwa. Na początku mieliśmy interesujący występ muzyczny wprowadzający nas w klimat samodzielnego dodatku do Uncharted, a potem już strumień zwiastunów przerwał tylko dwa razy Shawn Layden. Malutko było tutaj gadania, przez co prezentacja Japończyków zamknęła się po niecałej godzinie. Przez cały ten czas antenowy dostawaliśmy głównie trailery - nie tylko tytułów na wyłączność Sony.

Rzuciliśmy na przykład okiem na Marvel vs. Capcom: Infinite - zwiastun pokazuje m.in. jak Rocket ze Strażników Galaktyki korzysta z giwer Dantego z Devil May Cry. Nie powiem, interesujący widok:

MARVEL VS CAPCOM INFINITE Story Mode Trailer (E3 2017)

Jako że Activision i Sony to od jakiegoś czasu dobre ziomeczki, to właśnie podczas konferencji Japończyków poleciał też nowy zwiastun Call of Duty: World War II pokazujący po raz pierwszy sporo fragmentów gameplayu...

Call of Duty WWII Gameplay Reveal Trailer | E3 2017 Sony Press Conference

... i nowy zwiastun Destiny 2, który... No, sam nie wiem. Który sobie jest. Bo za wiele na nim nie pokazano:

Do tej krótkiej kompilacji trafia też... Knack 2. Ale to dlatego, że z jakiegoś powodu nawet Sony postanowiło nie pokazywać gry podczas konferencji. Dopiero po całej imprezie zwiastun platformówki pojawił się po cichu na oficjalnym kanale PlayStation.  Nie wiem, co to mówi o grze czy podejściu Sony do tego sequela ich własnego IP... ale jest, łapcie częstujcie się. Faktycznie pokazuje niewiele więcej niż to, co widzieliśmy w grudniu podczas PlayStation Experience:

Knack 2 - PS4 Trailer | E3 2017

Trzeba przyznać, że tegoroczna konferencja zleciała diabelnie szybko i pozostawiła jednak uczucie niedosytu. Wynika to pewnie z krótkiego czasu antenowego oraz niedoboru bliskich premier i zupełnie nowych IP. No i co z tą nową grą From Software?

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)