Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Marvel's Avengers jak Cyberpunk 2077, czyli z darmowym ulepszeniem na konsole nowej generacji

Strona głównaMarvel's Avengers jak Cyberpunk 2077, czyli z darmowym ulepszeniem na konsole nowej generacji
23.06.2020 12:53
Marvel's Avengers jak Cyberpunk 2077, czyli z darmowym ulepszeniem na konsole nowej generacji
bDKffbKe

Kupujesz raz, grasz na dwóch konsolach.

bDKffbJx

Bezpłatne ulepszenia gier z Playstation 4 i Xbox One na nową generację są zjawiskiem, do którego musimy zacząć się przyzwyczajać. Kolejnym z tytułów jest "Marvel's Avengers".

Co to oznacza? Gracze posiadający wersję gry z obecnej generacji konsol będą mogli ulepszyć ją do wersji z nowej generacji za darmo, niezależnie od tego, czy będą przesiadać się z PlayStation 4 na PlayStation 5, czy też z Xbox One na Xbox Series X. Ci, którzy przeniosą swoje zapisy gry na nową generację konsol, przetransferują swoje profile oraz postępy, dzięki czemu rozgrywkę wznowią w miejscu, gdzie ją przerwali. Co więcej, możliwa będzie rozgrywka międzygeneracyjna, co oznacza, że gracze z PS5 będą mogli grać ze znajomymi z PS4, a gracze Xbox Series X zagrają ze swoimi znajomymi z Xbox One.

bDKffbJz

Gary Snethen ze studia Crystal Dynamics tłumaczy, że twórcy sami są graczami i chcą w pełni wykorzystać dodatkowe funkcje graficzne, które mają pomóc w osiągnięciu najwyższej możliwej jakości graficznej. – Gra zaoferuje ulepszony tryb graficzny na PS5. Jednak czasem wolimy, aby rozgrywka była jak najpłynniejsza. Dlatego "Marvel's Avengers" na PS5 będzie posiadało tryb z wysoką liczbą klatek animacji na sekundę, który będzie celował w 60 fps z dynamiczną rozdzielczością 4K – napisał na oficjalnym blogu Playstation. Warto dodać, że więcej szczegółów poznamy podczas wirtualnego wydarzenia "Marvel's Avengers War Table", które jest zaplanowane na 24 czerwca. Godzina nie jest znana.

Marvel’s Avengers - Official War Table Event Teaser

W praktyce oznacza to tyle, że do wyboru będą dwa tryby: grafiki, stawiające na poprawę oprawy wizualnej (szczegółów niestety brak), i płynności z  upragnionymi 60 klatkami na sekundę, kosztem dynamicznej rozdzielczość w okolicach 4K.

Ulepszenie ma objąć szybszy czas ładowania, wyższą rozdzielczość i wierność obrazu, ulepszone teksturowanie oraz animacje niszczenia pancerzy, ray tracing "i wiele więcej".

bDKffbJF

"Marvel’s Avengers" zadebiutuje 4 wrześna, trafi na konsole PS4 i Xbox One, a także na pecety  oraz Stadię.

Wśród gier, które również zaliczą darmowe ulepszenie na nową generację są m.in. "Cyberpunk 2077", "FIFA 21", "Madden 21" oraz "Destiny 2".

bDKffbKv