Marka Saints Row zostanie skierowana na nowe tory

Strona głównaMarka Saints Row zostanie skierowana na nowe tory
09.07.2013 13:49
Marka Saints Row zostanie skierowana na nowe tory
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Czwórka będzie końcem Świętych, jakich znamy.

bEszDLjF

Seria zaczęła się jako dość zwyczajny klon GTA, ale z każdą odsłoną coraz sprawniej odnajdywała własny charakter gdzieś na skrzyżowaniu kopiowania mechaniki i jednoczesnego nabijania się z gatunku, a w trójce już absolutnie ze wszystkiego. Zwiastuny części czwartej pokazują, że przeskoczyć ją w poziomie absurdu byłoby już trudno. Dlatego Volition chce coś zmienić.

Scott Phillips z Volition nie jest jeszcze gotowy, by mówić o przyszłości serii. Studio chce ją kontynuować, ale Saints Row IV będzie zakończeniem aktualnej sagi. I jeśli będą kolejne części (studio rzecz jasna bardzo tego chce), to trzeba będzie znaleźć im jakąś inną drogę. Inną, czyli raczej już nie tak jajcarską, bo ten teren Święci już przejęli. Ciekawe co jeszcze można wycisnąć z tej marki.

Póki co czekam na odlot, jakim niewątpliwie będzie "czwórka", w której jako Prezydent USA wyposażony w nadnaturalne umiejętności rzucimy wyzwanie inwazji inwazji z kosmosu w wirtualnym świecie przypominającym Matrixa. Pamiętacie jeszcze, że w pierwszej części tłukliśmy się z innymi gangami o dzielnice?

bEszDLjH

źródło: Game Reactor

Maciej Kowalik

327158441888471082
bEszDLkD