Mario Golf może być hitem nadchodzącego lata. Nintendo zdradza szczegóły

Mario Golf może być hitem nadchodzącego lata. Nintendo zdradza szczegóły

Mario Golf: Super Rush
Mario Golf: Super Rush
18.05.2021 14:26

Mario grający w golfa. Co może być w tym ciekawego? Niby niewiele, ale skoro najsłynniejszy hydraulik świata nieźle poradził sobie z rakietą tenisową, to dlaczego miałby wypaść gorzej z kijem golfowym?

"Mario Golf: Super Rush" po pierwszej zapowiedzi nie wywołał u mnie żadnych emocji. Pojawił się i tyle. Do zapomnienia. Ale nowy zwiastun pokazuje, że Nintendo znów zakasało rękawy i spróbuje po raz kolejny zaskoczyć nas swoją kreatywnością.

Podstawy są proste. Jest pole, wybieramy postać, stajemy naprzeciw białej piłeczki i uderzamy. Wydawać by się mogło, że na tym koniec. Ale Nintendo postanowiło podkręcić zabawę i naszykowało sporo dziwnych, ale ciekawie zapowiadających się trybów. Np. "speed golf", gdzie kilka osób (do 4 na jednej konsoli lub online) wpada na jedną mapę i stara się wbić piłeczkę jak najszybciej. Do tego masa zagrożeń, klasycznych power-upów i przeciwników.

Battle Mode to z kolei golf z domieszką gry strategicznej. W dodatku rozgrywającej się na stadionie. Tak, Nintendo znów nie bierze jeńców.

A do tego jeszcze główny tryb, czyli "Golf Adventure", w którym stworzymy swoją postać i na modłę gier rpg, będziemy ją rozwijać, spotykając znanych wszystkim bohaterów z Grzybowego Królestwa.

Brzmi i wygląda to wszystko kuriozalnie, ale im bardziej kuriozalne wydają się być pomysły Nintendo, tym bardziej są grywalne. Dlatego z chęcią spróbuję swoich sił. Premiera 25 czerwca.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)