Marcus Fenix jak Master Chief? Plotki na temat Gears of War Collection dla Xboksa One

Strona głównaMarcus Fenix jak Master Chief? Plotki na temat Gears of War Collection dla Xboksa One
18.10.2014 14:10
Marcus Fenix jak Master Chief? Plotki na temat Gears of War Collection dla Xboksa One
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZiUzSK

Phil Spencer zafundował graczom nowe pole do snucia teorii spiskowych. Czy seria gier od Epic Games pójdzie śladem Halo?

bDZiUzSd

Czyżby zbiorcze wydanie przygód Master Chefa miała okazać się wstępem do podobnych działań z innymi świetnymi seriami gier Microsoftu? Wydaje się, że coś może być na rzeczy, a powody ku temu dał sam Phil Spencer, jedna z najważniejszych osobistości w załodze giganta z Redmond.

Otóż Phil udostępnił na swoim profilu w serwisie Twitter wpis jednego z użytkowników, który prosił o reedycję majstersztyku od Epic Games na Xboksie One. Oczywiście wrzawa rozeszła się błyskawicznie i po krótkim czasie wpis został zdjęty. Spencer tłumaczył się, że udostępnił go zupełnie przypadkowo. Prosił również, żeby nie traktować tego wiążąco, ale zapewnił, że sam bardzo lubię tę markę.

Coś mi mówi, że niedługo po premierze Halo: The Master Chief Collection możemy spodziewać się zapowiedzi właśnie odświeżonych części Gears of War. Tym bardziej, że prawa do marki znajdują się w rękach Microsoftu.

bDZiUzSf

[Źródło: Gamespot]

Oskar Śniegowski

326940036493236266
bDZiUzTb