Mamy już ponad 30 000 wirtualnych farmerów w Farming Simulator 15

Strona głównaMamy już ponad 30 000 wirtualnych farmerów w Farming Simulator 15
05.12.2014 15:03
Mamy już ponad 30 000 wirtualnych farmerów w Farming Simulator 15
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sadzenie ziemniaków jeszcze nigdy nie było takie modne i gorące.

bEJfLxyt

CDP.pl wraz z GIANTS Software chwalą się rekordową liczbą sprzedanych egzemplarzy Farming Simulator 15. Najnowsza odsłona symulatora, wydana zaledwie miesiąc temu, rozchodzi się ponad dwukrotnie szybciej od swojego poprzednika. Ciężko powiedzieć skąd tak duże zainteresowanie tą edycją - czy zawód rolnika staje się o wiele bardziej trendy, czy też może po prostu sama gra jest lepiej zrobiona i zręczniej zareklamowana?

Co ciekawe, rektor SGGW, prof. dr hab. Alojzy Szymański, objął Farming Simulator 15 honorowym patronatem. Co jeszcze ciekawsze, wszyscy gracze, którzy zakupili grę lub zrobią to do końca bieżącego roku, otrzymają... Darmowe DLC? Pudło. Soundtrack z gry? Nie. Kolekcjonerską figurkę rozpędzonej krowy? Też nie to.

Gracze otrzymają bowiem "kod promocyjny", który da im trzymiesięczny dostęp do wersji PREMIUM programu RolnikON - autentycznego systemu do zarządzania gospodarstwem rolnym. Jego celem jest efektywne zarządzanie uprawą, hodowlą oraz magazynowanymi materiałami. Poważna sprawa, co?

bEJfLxyv

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

326975714383910954
Udostępnij:
bEJfLxzr