Mamy dla Was unikalny hełm Magneto. Wystarczy przebrać się za któregoś X-Mena

Strona głównaMamy dla Was unikalny hełm Magneto. Wystarczy przebrać się za któregoś X-Mena
30.04.2014 14:05
Mamy dla Was unikalny hełm Magneto. Wystarczy przebrać się za któregoś X-Mena
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Niezwykła nagroda o wartości 3000 dolarów, niezwykły konkurs organizowany wraz z HyperX z okazji zbliżającej się premiery filmu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - bo cosplayowy. Do dzieła!

bEJxHxIR

Hełm Magneto jest niezwykły, bo wyprodukowano go raptem w 300 egzemplarzach - i jeden z nich będzie można zdobyć u nas. To metalowa replika w skali do 1:1 zamknięta w akrylowej gablotce. Hełm można z niej wyjąć, choć nie gwarantujemy, że po założeniu go na głowę uchronicie się przed wpływem telepatów. Ale furorę na imprezie pewno zrobicie. Hełm jest wart 3000 dolarów, czyli blisko 10 tysięcy złotych.

Co należy zrobić, by zdobyć hełm Magneto lub jedną z trzech 8-gigabajtowych zestawów kości pamięci HyperX Fury (takich z automatycznym overclockingiem i asymetrycznymi radiatorami)? Przebrać się za X-Mena! Może to być dowolna postać, która była członkiem X-Men. Technika wykonania stroju lub jego elementów dowolna. Docenimy wyobraźnię, fantazję i profesjonalizm. Czy wytarzacie się w niebieskim pierzu udając Beasta, czy każecie się rodzicom częściowo zabetonować w ścianie udając Shadowcat - dajemy Wam pełną swobodę. Może natchną Was zwiastuny filmu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", który trafi do naszych kin za kilka tygodni.

I jeszcze jeden, ważny warunek - na zdjęciu musi się znaleźć kartka lub wydruk z napisem "Polygamia".

bEJxHxIT

Zdjęcia w stroju (nie więcej niż trzy) wysyłajcie na adres konkurs@polygamia.pl. Na Wasze cosplayowe prace czekamy do 15 maja 2014 roku. Wówczas wybierzemy 5 najfajniejszych naszym zdaniem prac i poddamy je w osąd czytelnikom - to Wy w głosowaniu wybierzecie kreację, która zasłuje na hełm i pozostałe nagrody.

Czekamy na zgłoszenia!

Fundatorem nagród jest HyperX.

A nagrody wyglądają tak:

bEJxHxIZ

Hełm Magneto

Kingston XyperX

325697695006930908
Udostępnij:
bEJxHxJP