Mamy dla was cztery wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu "Kamper"

Strona głównaMamy dla was cztery wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu "Kamper"
08.07.2016 16:44
Mamy dla was cztery wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu "Kamper"
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski

Film obyczajowy o polskim betatesterze. Zainteresowani?

Film "Kamper" będzie miał swoją premierę w piątek w przyszłym tygodniu, już w poniedziałek 11 lipca odbędzie się jednak przedpremierowy pokaz, na który mamy dla was cztery jednoosobowe zaproszenia. Seans odbędzie się w Warszawie na ul. Marszałkowskiej 28, w kinie Luna, o godzinie 20:00.

Mieszkasz w stolicy lub okolicy? Nie masz planów na poniedziałkowy wieczór? Napisz nam w komentarzu, że chciałbyś dostać wejściówkę. Kto pierwszy ten lepszy, tylko prośba o przemyślene zgłoszenia, szkoda żeby jakaś wejściówka się zmarnowała.

325656017918834652

A o czym jest "Kamper"? O życiu, oto fragment oficjalnego opisu.

Ale tylko fragment, bo oficjalny opis nijak ma się do filmu i zniechęca do seansu zamiast go reklamować. Sam mimo początkowych oporów po tej lekturze obejrzałem go i wam też to polecam. Za tydzień, tuż przed polską premierą, znajdziecie na Polygamii recenzję, a gdyby moje zdanie wam jednak nie wystarczyło, to przytaczam kilka słów Pezeta, który promuje film jednym ze swoich utworów:

Pezet & Czarny HIFI - Co jest ze mną nie tak

Zgadzam się z nim 100%, zachęcam więc do przedpremierowego seansu czy po prostu obejrzenia go w kinie za tydzień na własną rękę. Zwłaszcza że będziemy mieli dla was dosyć ciekawy konkurs. Nie napiszę teraz na czym będzie polegał, żeby nie faworyzować tych, którzy załapią się na poniedziałkowy seans, ale mogę wspomnieć o nagrodzie - zaproszeniu do firmy testującej i portującej gry QLOC (pisałem o nich przy okazji premiery Dragon’s Dogmy na PC), w której biurach nakręcono kilka scen. Będzie okazja zobaczyć na czym polega ta praca i pogadać z ludźmi, którzy pomagają przy produkcji gier AAA.

Paweł Olszewski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)