Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Mamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw

Strona głównaMamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw
07.09.2016 15:21
Mamy dla was 50 zaproszeń na Good Game WarsawMamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDnkwVty

Impreza odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Będziecie? My tak.

bDnkwVsR

Nie tylko E3 i Gamesom. Są jeszcze rosnące w siłę PAX-y. W lokalnym wydaniu mamy natomiast PGA, Pixel Heaven, a od roku WGW, ale to wciąż nie wszystko. Na growej mapie Polski cały czas pojawiają się nowe wydarzenia, a jednym z nich jest Good Game Warsaw.

Impreza odbędzie się w dniach 23-25 września w podwarszawskim Nadarzynie, ma tam być sporo atrakcji dla graczy. Turnieje w Tekkena, Mortal Kombat i Street Fightera, strefa retro, lan i chillout z planszówkami. E-sportowe starcia w CS-a, HearthStone'a i LoL-a z pulą nagród 200 tys. PLN, a także konferencja o grach Good Game i dla odstresowania - spotkania z youtuberami.

Ptak Warsaw Expo to ogromny obiekt. Organizatorzy podkreślają na swojej stronie, że mowa o "przestrzeni jakiej w Polsce nie było na ŻADNYM gamingowym evencie". Prawda, ale warto też dodać, że na przestrzeni tej nie znajdziemy PlayStation, Xboksa czy najnowszych gier od Ubisoftu, Electronic Arts i Cenegi. Mówimy więc bardziej o konwencie/zlocie niż typowych targach, gdzie można pograć w większość nadchodzących nowości. Formuła wydaje się więc troszkę podobna do Poznań Game Arena, gdzie też sporo jest przecież atrakcji niezwiązanych z nowy grami AAA. Czy na Mazowszu przyjmie się taka formuły imprezy? Zobaczymy pod koniec września, to dopiero pierwsza edycja.

bDnkwVsT

Trzydniowy karnet kosztuje 60 zł. Bilet rodzinny na maksymalnie 5 osób 50 zł, a bilet na jednorazowe wejście w wybrany przez siebie dzień 30 zł. I właśnie tych ostatnich biletów mamy dla was 50. Zasady "rozdawnictwa" są proste. Pierwsze 50 osób, które poprosi w komentarzu pod tym wpisem o wejściówkę, dostanie ją na maila, który podany był przy rejestracji na Polygamii. Proszę o przemyślane prośby i upewnienie się, że w ostatni weekend września na pewno macie czas.

Odwiedzamy wszystkie większe polskie growe eventy - od e-sportowych po te bardziej konwentowe. Nie inaczej będzie tutaj, zwłaszcza że Polygamia została partnerem wydarzenia. Możliwe więc, że się spotkamy.

Paweł Olszewski

bDnkwVtP