Mamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw

Mamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw

Mamy dla was 50 zaproszeń na Good Game Warsaw
Paweł Olszewski
07.09.2016 15:21

Impreza odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Będziecie? My tak.

Nie tylko E3 i Gamesom. Są jeszcze rosnące w siłę PAX-y. W lokalnym wydaniu mamy natomiast PGA, Pixel Heaven, a od roku WGW, ale to wciąż nie wszystko. Na growej mapie Polski cały czas pojawiają się nowe wydarzenia, a jednym z nich jest Good Game Warsaw.

Impreza odbędzie się w dniach 23-25 września w podwarszawskim Nadarzynie, ma tam być sporo atrakcji dla graczy. Turnieje w Tekkena, Mortal Kombat i Street Fightera, strefa retro, lan i chillout z planszówkami. E-sportowe starcia w CS-a, HearthStone'a i LoL-a z pulą nagród 200 tys. PLN, a także konferencja o grach Good Game i dla odstresowania - spotkania z youtuberami.

Ptak Warsaw Expo to ogromny obiekt. Organizatorzy podkreślają na swojej stronie, że mowa o "przestrzeni jakiej w Polsce nie było na ŻADNYM gamingowym evencie". Prawda, ale warto też dodać, że na przestrzeni tej nie znajdziemy PlayStation, Xboksa czy najnowszych gier od Ubisoftu, Electronic Arts i Cenegi. Mówimy więc bardziej o konwencie/zlocie niż typowych targach, gdzie można pograć w większość nadchodzących nowości. Formuła wydaje się więc troszkę podobna do Poznań Game Arena, gdzie też sporo jest przecież atrakcji niezwiązanych z nowy grami AAA. Czy na Mazowszu przyjmie się taka formuły imprezy? Zobaczymy pod koniec września, to dopiero pierwsza edycja.

Trzydniowy karnet kosztuje 60 zł. Bilet rodzinny na maksymalnie 5 osób 50 zł, a bilet na jednorazowe wejście w wybrany przez siebie dzień 30 zł. I właśnie tych ostatnich biletów mamy dla was 50. Zasady "rozdawnictwa" są proste. Pierwsze 50 osób, które poprosi w komentarzu pod tym wpisem o wejściówkę, dostanie ją na maila, który podany był przy rejestracji na Polygamii. Proszę o przemyślane prośby i upewnienie się, że w ostatni weekend września na pewno macie czas.

Odwiedzamy wszystkie większe polskie growe eventy - od e-sportowych po te bardziej konwentowe. Nie inaczej będzie tutaj, zwłaszcza że Polygamia została partnerem wydarzenia. Możliwe więc, że się spotkamy.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)