Małgorzata Socha użyczy głosu Jodie Holmes w grze Beyond: Dwie Dusze

Strona głównaMałgorzata Socha użyczy głosu Jodie Holmes w grze Beyond: Dwie Dusze
17.04.2013 13:55
Małgorzata Socha użyczy głosu Jodie Holmes w grze Beyond: Dwie Dusze
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Czyli wiemy już, kto będzie "polską Ellen Page".

bEEbdJGZ

Małgorzata Socha jest aktorką znaną z Teatru Telewizji, ale grała też w wielu filmach, w tym np.: "S@motność w sieci", "Och, Karol 2", "Sfora: Bez litości", "Być jak Kazimierz Deyna". Szerzej znana jest zapewne z ról w serialach - Violetty Kubasińskiej w "BrzydUli", a także postaci w "Na Wspólnej", "Prosto w serce" i "Przyjaciółkach".

Dla nas jednak najważniejsze jest, że ma spore doświadczenie w dubbingu. Co prawda do tej pory były to postaci z filmów animowanych, np.: "Kurczak Mały", "Liga Sprawiedliwych Bez Granic", "Alvin i wiewiórki" czy "Smerfy". Beyond: Dwie dusze jest pierwszym jej zetknięciem z dubbingowaniem gry. Było to dla niej wyzwanie, ale ma też obawy:

Cieszę się, że mogłam użyczyć głosu w grze wideo. Była to dla mnie niezwykła przygoda, ale również ogromne wyzwanie, ponieważ za pomocą głosu musiałam odzwierciedlić te same emocje, które Ellen Page zagrała w studiu w Paryżu. - komentuje Małgorzata Socha. I dodaje:

bEEbdJHb

Mam nadzieję, że graczom spodoba się polski dubbing. Dla nas, aktorów, ich zadowolenie to wyznacznik dobrze wykonanej pracy. O tym jak brzmią próbki możecie przekonać się oglądając przygotowany przez Sony wywiad:

Paweł Kamiński

[inf. prasowa]

327115130532354090
bEEbdJHX