Majowie, strzeżcie się! Lara nadchodzi!

Majowie, strzeżcie się! Lara nadchodzi!

Majowie, strzeżcie się! Lara nadchodzi!
Joanna Pamięta - Borkowska
27.04.2018 15:55

Dziś pojawił się zwiastun Tomb Raidera oraz pierwsze zrzuty ekranu z rozgrywki.

Jak wiadomo, zaćmienie słońca nie zwiastuje nic dobrego. Wiedzieli o tym Egipcjanie, Majowie mieli swoją teorię. W sumie każdy powód dobry, by nastraszyć lud i zmusić do uległości.

Lary natomiast nie interesują niczyje motywy. W towarzystwie znanych z poprzednich osłon Sam i Reyesa, archeolożka uda się na wyspę Cozumel i podejmie próbę powstrzymania apokalipsy przewidzianej przez Majów.

Shadow Of The Tomb Raider - CG trailer

W połowie marca pisałam o nowej stronie poświęconej Shadow of the Tomb Raider, z tajemniczym znakiem, który okazał się być zaćmieniem słońca. Square Enix zapowiedział, że 27 kwietnia na stronie pojawi się coś więcej.

Zanim jednak świat ujrzały oficjalne wieści o nowej grze, Amazon wyskoczył jak Filip z konopii i ujawnił grę w przedsprzedaży wraz ze zrzutami ekranów.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Można już zamawiać grę w przedsprzedaży. Wiadomo, że dostępna też będzie edycja Deluxe, która stanowić ma prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów: figurka Lary, czekan-otwieracz do puszek, latarka, soundtrack i trochę cyfrowej drobnicy, oto, co zawierać będzie paczka.

Gra pojawi się już 24 września na PS4 i XboxOne. Wersja podstawowa kosztować będzie 59,99 dolarów, czyli koło 205 zł.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)