Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku

Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku

Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku
Łukasz Jarkiewicz
06.06.2019 11:17, aktualizacja: 06.06.2019 18:00

Nieźle rozkręcili się nam twórcy Bulletstorma.

Samo kontynuowanie prac nad ambitnym projektem AAA wspólnie ze Square Enix przy obecnych standardach to jak widać za mało - People Can Fly otworzyło nowe studio w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast Stanów Zjednoczonych. To już kolejne miejsce do pracy, bo poza filią w Warszawie twórcy Bulletstorma w ubiegłym roku upodobali sobie również miasto leżące w Anglii, Newcastle, oraz Rzeszów.

W nowo założonym studiu w Stanach zebrano 30 pracowników, którzy pracowali dla takich producentów jak Ninja Theory, Activision Blizzard czy Avalanche Studios. Sebastian Wojciechowski, aktualny prezes studia, mówi:

O jakiej konkretnie grze mowa? Wiemy, że będzie to na pewno zupełnie nowy tytuł, więc jakakolwiek kontynuacja została wykluczona. Potwierdzono także gatunek, który raczej nie zaskakuje, ponieważ jest strzelaniną, a wiemy, że w nich People Can Fly czuje się najlepiej. Możemy już teraz spróbować wskazać konkretną grę, ponieważ Square Enix na swojej konferencji opowie nieco więcej o Outriders, które już za chwilę może się okazać nową produkcją polskiego developera.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)