Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku

Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku
Łukasz Jarkiewicz

06.06.2019 11:17, aktual.: 06.06.2019 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nieźle rozkręcili się nam twórcy Bulletstorma.

Samo kontynuowanie prac nad ambitnym projektem AAA wspólnie ze Square Enix przy obecnych standardach to jak widać za mało - People Can Fly otworzyło nowe studio w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast Stanów Zjednoczonych. To już kolejne miejsce do pracy, bo poza filią w Warszawie twórcy Bulletstorma w ubiegłym roku upodobali sobie również miasto leżące w Anglii, Newcastle, oraz Rzeszów.

W nowo założonym studiu w Stanach zebrano 30 pracowników, którzy pracowali dla takich producentów jak Ninja Theory, Activision Blizzard czy Avalanche Studios. Sebastian Wojciechowski, aktualny prezes studia, mówi:

O jakiej konkretnie grze mowa? Wiemy, że będzie to na pewno zupełnie nowy tytuł, więc jakakolwiek kontynuacja została wykluczona. Potwierdzono także gatunek, który raczej nie zaskakuje, ponieważ jest strzelaniną, a wiemy, że w nich People Can Fly czuje się najlepiej. Możemy już teraz spróbować wskazać konkretną grę, ponieważ Square Enix na swojej konferencji opowie nieco więcej o Outriders, które już za chwilę może się okazać nową produkcją polskiego developera.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)