Magic: The Gathering - Tactics trafi na PS3 i PC

Magic: The Gathering - Tactics trafi na PS3 i PC02.11.2009 19:53
Magic: The Gathering - Tactics trafi na PS3 i PC
marcindmjqtx

Ostatnio sporo czasu spędziłem przy Duels of the Planeswalkers i choć w żadnym wypadku nie jest to gra doskonała to najnowszy dodatek i wyzwania obudziły we mnie dawno zapomnianą miłość do Magic: The Gathering. Wizards of the Coast najpierw zaproponowało nam coś na Xboxa 360, a teraz odwróciło swój wzrok ku PS3 i PC, gdzie ukaże się Magic: The Gathering - Tactics.

Będzie to, jak wynika z informacji prasowej, sieciowa strategia turowa 3D, która rozgrywać będzie się w świecie Magica. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie będzie to MTG w starym rozumieniu, choć na pewno możemy mówić o rozbudowanej grze i jakiejś formie zbierania i rzucania czarów. Twórcy zapowiadają, że Tactics będzie się skupiać na rozgrywce PvP, choć nie zabraknie również kampanii, a smaczku mają dodawać regularnie startujące turnieje, rankingi oraz pojawiające się dodatki. Brzmi to w zasadzie jak MTG Online, przy którym również spędziłem sporo czasu.

Gra ma planowaną premierę na początku 2010 roku na PC, a wersja na PS3 ma pojawić się niedługo potem. Mam tylko nadzieję, że nie tak późno jak Free Realms, które jakoś na PS3 nie może się trafić, a na PC wyszło już jakiś czas temu. Odnośnie samego Magic: The Gathering - Tactics mogę powiedzieć, że jak będzie tak dobre jak normalne MTG to inne gry już nie muszą wychodzić, ja i tak nie będę w nie grał.

326858028739815703
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)