Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Mafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś

Strona głównaMafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś
19.05.2020 18:06
Mafia wraca. Część trylogii dostępna już dziśMafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś
bDzqElee

Szkoda, że na "jedynkę" trzeba tyle czekać

bDzqEldx

Poznaliśmy dokładną zawartość trylogii Mafii. Pierwsza część to zbudowany od podstaw remake, "dwójka" jest remasterem w wersji ultra HD, natomiast ostatnia część stanowi "ponowne wprowadzenie" do gry.

Druga i trzecia część Mafii będzie dostępna od dziś dla wszystkich, którzy zamówią cały cyfrowy pakiet. Odrestaurowana jedynka trafi w ręce graczy dopiero 28 sierpnia. Wszystkie odsłony pojawią się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na pecety. Każdy z tytułów będzie można kupić osobno.

Serce kolekcji stanowi "Mafia: Definitive Edition", która jest kompleksowo odtworzonym i zbudowanym od podstaw remakiem oryginalnej Mafii. Aktualizacji doczekał się cały skrypt, w grze pojawią się nowe: dialogi, historie, przerywniki filmowe, nawet mechaniki. Całość będzie napędzał silnik znany z "Mafii III".

- Prawie 20 lat po rozpoczęciu serii Mafia otrzymujemy niesamowitą okazję, aby przedstawić tę ukochaną grę nowej generacji graczy, a długoletnim fanom szansę na ponowne przeżycie historii Tommy'ego w nowoczesnej odsłonie - zapewnia Haden Blackman, prezes studia Hangar13, które przygotowało odświeżoną wersję trylogii.

bDzqEldz

Co jeśli posiadacie Mafię 2 na Steamie lub Mafię 3 na konsoli? W pierwszym przypadku możecie liczyć na bezpłatną aktualizację do nowego wydania. W drugim otrzymacie za darmo wszystkie rozszerzenia, która pojawią się ramach "Definitive Edition".

bDzqElev