Mafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś

Strona głównaMafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś
19.05.2020 18:06
Mafia wraca. Część trylogii dostępna już dziś

Szkoda, że na "jedynkę" trzeba tyle czekać

Poznaliśmy dokładną zawartość trylogii Mafii. Pierwsza część to zbudowany od podstaw remake, "dwójka" jest remasterem w wersji ultra HD, natomiast ostatnia część stanowi "ponowne wprowadzenie" do gry.

Druga i trzecia część Mafii będzie dostępna od dziś dla wszystkich, którzy zamówią cały cyfrowy pakiet. Odrestaurowana jedynka trafi w ręce graczy dopiero 28 sierpnia. Wszystkie odsłony pojawią się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na pecety. Każdy z tytułów będzie można kupić osobno.

Serce kolekcji stanowi "Mafia: Definitive Edition", która jest kompleksowo odtworzonym i zbudowanym od podstaw remakiem oryginalnej Mafii. Aktualizacji doczekał się cały skrypt, w grze pojawią się nowe: dialogi, historie, przerywniki filmowe, nawet mechaniki. Całość będzie napędzał silnik znany z "Mafii III".

Mafia: Definitive Edition - Coming August 28

- Prawie 20 lat po rozpoczęciu serii Mafia otrzymujemy niesamowitą okazję, aby przedstawić tę ukochaną grę nowej generacji graczy, a długoletnim fanom szansę na ponowne przeżycie historii Tommy'ego w nowoczesnej odsłonie - zapewnia Haden Blackman, prezes studia Hangar13, które przygotowało odświeżoną wersję trylogii.

Co jeśli posiadacie Mafię 2 na Steamie lub Mafię 3 na konsoli? W pierwszym przypadku możecie liczyć na bezpłatną aktualizację do nowego wydania. W drugim otrzymacie za darmo wszystkie rozszerzenia, która pojawią się ramach "Definitive Edition".

Udostępnij:
Komentarze (0)