Mafia: Edycja Ostateczna - zwiastun zapowiada klasyk przebudowany od podstaw

Mafia: Edycja Ostateczna - zwiastun zapowiada klasyk przebudowany od podstaw

Mafia: Edycja Ostateczna - zwiastun zapowiada klasyk przebudowany od podstaw
13.06.2020 19:47, aktualizacja: 13.06.2020 21:55

Nie tylko nowy silnik, ale i rozbudowana fabuła i rozgrywka

Firma 2K właśnie zaprezentowała pierwszy fabularny zwiastun gry Mafia: Edycja Ostateczna, odświeżonego gangsterskiego klasyku z PC. Gra została odbudowana od podstaw i jest częścią zestawu Mafia: Trilogy. Jest to świetna okazja by przyjrzeć się kultowej grze we współczesnej oprawie.

Mafia: Edycja Ostateczna zapowiada się na bardzo interesujący powrót. Remake powstał w oparciu o silnik części trzeciej, a jego autorzy, studio Hangar 13 całkowicie odrestaurowało grę.

Mafia: Definitive Edition - "New Beginnings" Trailer

Remake gry Mafia to nie tylko dopasowanie klasyku do współczesnych standardów technologicznych. Hangar 13 posunął się również do tego, aby nieco odświeżyć warstwę fabularną.

Edycja Ostateczna Mafii będzie więc zawierała nowe linijki dialogowe, a także poszerzone motywacje postaci, jak również dodatkowe scenki przerywnikowe. Nie zabraknie również nowej funkcjonalności oraz segmentów rozgrywki.

Obraz

Mafia w Edycji Ostatecznej będzie wydana zarówno osobno, jak i w zestawie Mafia: Trilogy, który składa się także z Mafii 2, zremasterowanej w 4K Ultra HD, jak i trójki (tu nie zapowiada się na żadne dodatkowe bajery). Premiera wszystkich tytułów odbędzie się 28 sierpnia 2020 na PS4, Xbox One oraz PC na Steam.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)