Macie ochotę na realistyczną, taktyczną strzelankę? Twórcy Ghost Recon i Rainbow Six właśnie na jedną zbierają

Strona głównaMacie ochotę na realistyczną, taktyczną strzelankę? Twórcy Ghost Recon i Rainbow Six właśnie na jedną zbierają
14.06.2012 20:16
Macie ochotę na realistyczną, taktyczną strzelankę? Twórcy Ghost Recon i Rainbow Six właśnie na jedną zbierają
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Każdy może się dorzucić.

Studio BlackFoot złożone jest z twórców gier, którzy kiedyś pracowali w Red Storm Entertainment i tworzyli pierwsze odsłony serii Ghost Recon i Rainbow Six. Po latach tamte gry skręciły dość mocno w stronę bardziej zręcznościowej rozgrywki, oni jednak ciągle chcieliby robić produkcje wymagające, taktyczne i możliwie jak najbardziej realistyczne. Problem w tym, że bez wielkiego wydawcy nie mają na to pieniędzy.

Mają jednak fanów tego typu gier, swoje doświadczenie i serwis Kickstarter, które może pomóc im w uzbieraniu odpowiedniej kwoty. Każdy może się dorzucić, wystarczy wejść na tę stronę. Potrzeba 425 tysięcy dolarów, na razie na koncie są prawie 42 tysiące. Zostało 22 dni do zakończenia zbiórki.

W zatytułowanej Ground Branch grze gracze mają wcielać się w elitarny oddział CIA. Ma to być strzelanka z widokiem z pierwszej osoby pomyślana przede wszystkim jako rzecz do wspólnej zabawy po sieci. Spodziewać się możemy otwartych, niezłożonych z ciągów korytarzy, map, losowych zadań i rozmieszczenia przeciwników na nich, umierania od jednego strzału w głowię i nieregenerującego się zdrowia oraz, generalnie rzecz biorąc, dużej dawki realizmu. Jeśli wszystko się uda, premiera powinna się odbyć latem przyszłego roku, a gra trafi na pecety z Windowsem i Maki.

Poniżej znajdziecie jeszcze pierwszy zwiastun:

Tomasz Kutera

327016347022678058
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)