Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?

Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?
Bartosz Witoszka

24.03.2020 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli tak to od dziś możecie pobierać karciankę CD Projekt Red z Google Play.

Sam właśnie to robię, co by nie wyszło, że jestem gołosłowny i tylko uwielbiam o Gwincie pisać. To nie jest tak, że nie lubię tej karcianki – po prostu za każdym razem, gdy do niej wracam i zaczynam się świetnie bawić, wygrywając kolejne pojedynki oraz osiągając coraz to wyższe rangi, to dochodzę do takiego momentu, że zwyczajnie przestaje mnie to bawić.

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia, czemu tak się dzieje. Co by nie powiedzieć, świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego ma w sobie to coś; coś co sprawia, że fajnie jest tam od czasu do czasu wpaść i pobyć. Na Wiedźmina 4 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, o czym pisałem niedawno tutaj, dlatego czemu by nie oddać się karciance?

Zwłaszcza, że idealnie pasuje one do urządzeń mobilnych, o czym mogliśmy się przekonać już przy okazji Hearthstone’a, jednak dotychczas Gwint był dostępny tylko na urządzeniach z iOS-em. Dziś jednak się to zmienia i już teraz możecie zacząć pobierać tytuł ze sklepu Google’a, o ile rzecz jasna Wasz smartfon spełnia wymagania. A sama gra też swoje waży, bo aż 2,65 GB.

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)