Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?

Strona głównaMacie może ochotę na partyjkę Gwinta?
24.03.2020 16:30
Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDyHBJza

Jeśli tak to od dziś możecie pobierać karciankę CD Projekt Red z Google Play.

bDyHBJyt

Sam właśnie to robię, co by nie wyszło, że jestem gołosłowny i tylko uwielbiam o Gwincie pisać. To nie jest tak, że nie lubię tej karcianki – po prostu za każdym razem, gdy do niej wracam i zaczynam się świetnie bawić, wygrywając kolejne pojedynki oraz osiągając coraz to wyższe rangi, to dochodzę do takiego momentu, że zwyczajnie przestaje mnie to bawić.

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia, czemu tak się dzieje. Co by nie powiedzieć, świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego ma w sobie to coś; coś co sprawia, że fajnie jest tam od czasu do czasu wpaść i pobyć. Na Wiedźmina 4 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, o czym pisałem niedawno tutaj, dlatego czemu by nie oddać się karciance?

bDyHBJyv

Zwłaszcza, że idealnie pasuje one do urządzeń mobilnych, o czym mogliśmy się przekonać już przy okazji Hearthstone’a, jednak dotychczas Gwint był dostępny tylko na urządzeniach z iOS-em. Dziś jednak się to zmienia i już teraz możecie zacząć pobierać tytuł ze sklepu Google’a, o ile rzecz jasna Wasz smartfon spełnia wymagania. A sama gra też swoje waży, bo aż 2,65 GB.

325320828369975260

Bartek Witoszka

bDyHBJzr