Macie już GTA V na PS3 lub Xboksie 360? Za przeskoczenie na nowe platformy dostaniecie samochody, samoloty i inne ciekawostki

Macie już GTA V na PS3 lub Xboksie 360? Za przeskoczenie na nowe platformy dostaniecie samochody, samoloty i inne ciekawostki

Macie już GTA V na PS3 lub Xboksie 360? Za przeskoczenie na nowe platformy dostaniecie samochody, samoloty i inne ciekawostki
marcindmjqtx
29.10.2014 13:16, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Rockstar ma gest. Nawet jeśli tylko wirtualnie.

Kosmiczna sprzedaż GTA V na PS3 i Xboksie 360 pozwala domniemywać, że niewielu zainteresowanych ociągało się z zakupem gry. Skoro przeszliśmy ją już raz, to byśmy znów wydali pieniądze trzeba nas zachęcić. Najsympatyczniejsza byłaby obniżka ceny dla posiadaczy GTA V na jednej z wcześniejszych platform, ale Rockstar nie jest św. Mikołajem - prezenty rozdaje tylko wirtualnie.

Pamiętajcie tylko, że mowa tu tylko o dodatkach dla "powracających" graczy - to nie jest lista wszystkich nowości, jakie znajdziemy na Xboksie One, PS4 i - w przyszłym roku - na PC.

Michael dostanie nową, detektywistyczną przygodę, w klimatach kryminałów Noir. Jako Franklin zapolujemy na nowe rodzaje dzikich zwierząt. Ale nie z bronią, a z obiektywem aparatu fotograficznego. Nagrodą będzie batyskaf Kraken.

fot. Rockstar

A skoro była mowa o broni, to powracający do Los Santos gracze otrzymają Rail Guna do walki na większe odległości oraz toporek do starć na bliskim dystansie.

Nie zabraknie rzecz jasna nowych wydarzeń w świecie gry. Biorąc w nich udział zdobędziemy między innymi samolot Dodo czy specjalnie podrasowany model Imponte Duke. Ale na tym nagrody się nie kończą, co powiecie na zwinniejszy sterowiec Xero czy specjalne modele aut wyścigowych? Przenieść na nowe platformy będziecie mogli też swoją postać z GTA Online, z całym dobytkiem. Ale tylko raz.

fot. Rockstar

GTA V nie jest grą, w której brakuje misji, atrakcji czy samochodów do rozbijania, ale jeśli znów zamierzacie wsiąknąć w ten świat na setki godzin, to pewnie docenicie te podarki. Ja dalej czekam na zapowiedzi prawdziwych nowinek.

[źródło: Rockstar]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)