Macie jeszcze 5 dni, by wziąć udział w konkursie na scenariusz do gry

Macie jeszcze 5 dni, by wziąć udział w konkursie na scenariusz do gry

Macie jeszcze 5 dni, by wziąć udział w konkursie na scenariusz do gry
Joanna Pamięta - Borkowska
15.02.2019 17:30

I zgarnąć 5 tysięcy złotych nagrody.

Organizatorzy odbywającego się w Warszawie festiwalu Script Fiesta (któremu Polygamia z dumą patronuje) zapraszają wszystkich do udziału w konkursie na scenariusz do gry wideo. Do wygrania jest 5000 zł, a także możliwość konsultacji ze światowej sławy scenarzystami i profesjonalnymi twórcami gier.

Konkurs odbywa się w ramach 8. edycji festiwalu Script Fiesta organizowanego przez Warszawską Szkołę Filmową. W jury zasiadają: Marcin Blacha (CD Projekt), Daniel Sadowski (Nitreal Games) i dr Piotr Kubiński (szef projektu badawczo-rozwojowego Narra, autor książki „Gry wideo. Zarys poetyki”)

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, niezależnie od doświadczenia. Ważna informacja - zostało jeszcze pięć dni, aby się zgłosić (termin upływa 20 lutego).

Zgłoszenia należy dostarczyć na adres: Warszawska Szkoła Filmowa, Generała Zajączka 7, 01-518 Warszawa, albo dostarczyć je osobiście do biura festiwalu (mieszczącego się w pawilonie obok wejścia do budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej przy ulicy Gen. Zajączka 7).

Szczegółowy regulaminu konkursu oraz formularz zgłoszeniowy możecie znaleźć na stronie Szkoły Filmowej.

A nawet jeśli nie czujecie się na siłach, by wziąć udział w konkursie, zachęcamy do przejrzenia programu festiwalu. Script Fiesta to 5 dni (między 26 a 31 marca) wypełnionych warsztatami, panelami dyskusyjnymi, wykładami i konsultacjami z ekspertami. To także doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów branżowych oraz rozpoczęcia współpracy z innymi pasjonatami scenopisarstwa. Co więcej, od dwóch lat na festiwalu obecna jest też tematyka gier wideo, ale w tym roku po raz pierwszy odbywa się konkurs na scenariusz (poza nim jest też konkurs na scenariusz od serialu i filmu krótkometrażowego). Poza samym konkursem osoby zainteresowane tą tematyką będą mogły wziąć udział w warsztatach z pisania scenariuszy do gier czy panelu dyskusyjnym o różnicach między pisaniem do filmu, a pisaniem do gier.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)