Lubicie darmowe dodatki? Wiedźmin 3 dostanie ich aż 16

Lubicie darmowe dodatki? Wiedźmin 3 dostanie ich aż 16

Lubicie darmowe dodatki? Wiedźmin 3 dostanie ich aż 16
marcindmjqtx
06.11.2014 17:34, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

To miło, że w czasach gdy słowo "dodatek" kojarzy się z wyciąganiem od graczy dodatkowych pieniędzy, twórcy Wiedźmina 3 chcą nam dać coś za darmo.

Nie ma żadnego haczyka, 16 darmowych dodatków otrzymają wszyscy, którzy zakupią grę. Dobrze rozumiecie, niezależnie od platformy, wersji gry, czy sposobu jej nabycia. Dodatki nie są również w żaden sposób połączone z przedsprzedażą. Miło.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma pojawić się w sprzedaży 24 lutego 2015 roku. Pierwsze dwa z szesnastu zapowiedzianych dodatków pojawią się już 25 lutego, a w ich skład wejdą: Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia) oraz dodatkowe fryzury i brody dla Geralta. Kolejne dlc'ki będą pojawiać się w każdym kolejnym tygodniu (ponownie po 2 paczki).

Przy okazji Marcin Iwiński z CD Projekt Red wystosował list otwarty do fanów Wiedźmina:

Gry towarzyszą mi od kiedy pamiętam. Od zawsze była to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu. Gdy zakładaliśmy CD PROJEKT RED, przyświecała nam jedna idea -- chcieliśmy tworzyć gry z pasji, od graczy dla graczy. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że sukces Wiedźmina wynika w dużej mierze z faktu, że nigdy nie zapomnieliśmy jak to jest być graczem. Uczucie, które towarzyszy nam, gdy kupujemy grę, a po skończeniu odkładamy ją na półkę i podziwiamy całą naszą kolekcję... To jest coś, co sprawia, że czujemy się dobrze; coś, co sprawia, że fajnie jest być graczem. Świetne jest też, gdy twórcy naszych ulubionych tytułów zapewniają wsparcie dla swoich gier. Dobrze jest móc odezwać się do kogoś i błyskawicznie uzyskać pomoc; fajnie jest też, gdy pojawia się patch, który poprawia rozgrywkę, czy dodaje nowe elementy do gry. Te rzeczy naprawdę nie muszą być duże, mniejsze dodatki też potrafią cieszyć. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy np. nowa mapa do gry nie oznaczała konieczności sięgania do portfela. Świat się zmienił, rozumiemy jego biznesowe realia, ale uważamy, że to naprawdę nie musi oznaczać, że np. dodatkowy miecz czy zbroja dla konia muszą być płatne. Szczególnie, że dosłownie przed chwilą zapłaciliśmy za całkiem nową grę. Nadchodzi Wiedźmin 3: Dziki Gon -  nasza największa i najbardziej ambitna gra, a zarazem projekt, który mam nadzieję kojarzą już w tej chwili fani RPG na całym świecie. To nasza okazja, aby pokazać graczom i branży, że można inaczej. Aby podziękować Wam za zakup gry, każdy gracz, niezależnie od wersji gry, tj. platformy czy edycji, otrzyma 16 DLC za darmo. Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy. Trzymajcie się, Marcin [za informacją prasową]

Paweł Winiarski

*Agora jest współwydawcą Wiedźmina 3

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)