Lubicie bagna i wyzwanie? Powinniście, jeśli wciąż wam mało Darksiders 2

Lubicie bagna i wyzwanie? Powinniście, jeśli wciąż wam mało Darksiders 2

Lubicie bagna i wyzwanie? Powinniście, jeśli wciąż wam mało Darksiders 2
marcindmjqtx
25.10.2012 13:07, aktualizacja: 05.01.2016 16:30

Abyssal Forge ma być skrojony pod weteranów, którzy nie zawracali sobie głowy normalnym poziomem trudności i od razu rzucili się na głęboką wodę.

Kilka dni temu ze studiem Vigil pożegnał się Joe Madureira - znany twórca komiksów i jedna z osób, dzięki którym taka gra, jak Darksiders w ogóle powstała i odznacza się charakterystycznym stylem wizualnym. Joe zaznaczył, że przyszłość studia jak i marki rysuje się w jasnych barwach, a on po prostu szuka nowych wyzwań. Póki co o dalszych losach Darksiders nikt nie mówi. Przed premierą słyszeliśmy przebąkiwania o kolejnych odsłonach, ale  THQ i Vigil skupiają się na dwójce i dodatkach do niej.

Kolejny, zatytułowany Abbysal Forge, rzuci Śmierć na bagna Shadow Lands, na których znajdziemy dwa lochy, nowych przeciwników, przedmioty i oczywiście bossa czekającego na ubicie. Autorzy pewnie zdają sobie sprawę z faktu, że nie da się przejść tak długiej gry i wciąż nie umieć w nią grać, więc celują w wyższy poziom trudności przeciwników i zagadek, niż wcześniej. Mam nadzieję, że na to czekaliście.

Dodatek będziemy mogli kupić 30 października w cenie 800 MSP/10 dolarów.

źródło: Videogamer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)