Łowy: The Orange Box na PC za 15 złotych

Strona głównaŁowy: The Orange Box na PC za 15 złotych
04.01.2014 10:27
Łowy: The Orange Box na PC za 15 złotych
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu promocji - o ile zostały Wam jakieś oszczędności po świątecznych wyprzedażach.

PC Za najlepszą promocję tygodnia uznaliśmy ofertę Gamefly na The Orange Box. Zadecydowały tu dwa przeliczniki: ocena metacritic/cena oraz liczba godzin zabawy, które ta paczka oferuje/cena. Jeżeli nie macie jeszcze tego tytułu w kolekcji, chyba najwyższy czas na wyłożenie tych trzech funtów i nadrobienie wstydliwych braków. W wyprzedaży na gry Sci-Fi dostępny jest też szereg innych tytułów, ale ich ceny już nie zachwycają. Cokolwiek nie zakupicie, pamiętajcie o zaaplikowaniu kodu zniżkowego GFDJAN20UK.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Zimowej Wyprzedaży na Greenmangaming - tutaj tytułów do polecenia jest aż nadto. Poniżej przygotowaliśmy dla was listę tylko tych najatrakcyjniejszych pozycji. Uwaga, ceny aktualne są tylko po zastosowaniu kodu zniżkowego GMG25-0YUM5-VKMVU.

Humble Store proponuje Trine 2: Complete Story za niecałe 2 dolary. Za takie pieniądze ciężko się nie skusić!

Trine 2

Bundle W tym tygodniu pojawił się tylko jeden zestaw warty uwagi. Wprawdzie w Humble Weekly Sale pojawiły się same odgrzewane kotlety, ale są to gry z najwyższej póki i jeśli ich nie posiadacie, musicie koniecznie nadrobić zaległości. Mowa o tytułach Amanita Design - Machinarium, Botanicula, czy Samorost 2 to najlepsi przedstawiciele całej branży gier indie.

Botanicula

Warto też wspomnieć o kończącym się za 3 dni Holiday Helpings Bundle od Groupees. Dodano właśnie możliwość zakupu pojedynczej gry za 0,50$, więc jeśli interesuje was tylko jeden tytuł, nie musicie już dobierać niczego "na siłę". W paczce m.in.: Q.U.B.E., Blood of the Werewolf, Avernum: Escape From the Pit czy Doctor Who: The Adventure Games - Season 1.

Konsole Ciekawą wyprzedaż zaserwował sklep Best-play, jednak jest ona bardzo ograniczona nakładem i w momencie pisania tego tekstu ostało się już tylko kilka interesujących pozycji. Kąski takie jak Prototype 2 na PS3, czy Final Fantasy XIV na PS3 po 40 zł powinny zniknąć dość szybko, ale może uda się wam jeszcze na coś załapać. Koszty wysyłki zaczynają się od 6,90 zł za dostawę do paczkomatów.

Prototype 2

Brytyjski Amazon ponownie przecenia LEGO Marvel Super Heroes na konsole nowej generacji. Tym razem oferta adresowana jest zarówno do posiadaczy Xbox One jak i PS4 - obie wersje dostać można po 30,74 funta. Podana cena zawiera dopłatę wynikającą z różnicy podatku, jak i koszty wysyłki do Polski. W przypadku wersji na konsole Sony musicie wybrać dostawcę "Amazon" z ramki "More Buying Choices".

Splinter Cell: Blacklist 5th Freedom Edition na PS3 możecie dostać już za 24 funty z darmową wysyłką do Polski. Najszybciej taniejąca kolekcjonerka w historii?

Splinter Cell: Blacklist 5th Freedom Edition

Bardziej w ramach ciekawostki, niż faktycznej okazji wspomnimy jeszcze o konsoli Ouya dostępnej w salonach Saturn za 399 zł. Ciężko polecić ten sprzęt komukolwiek, ale przecież dla kolekcjonerów liczy się przede wszystkim unikatowość produktu. ;)

Smartfony Posiadaczy urządzeń od Apple namawiamy do pobrania sobie darmowego The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels w iTunes.

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels

Bądź na bieżąco

326842653110261802
Udostępnij:
Komentarze (0)