Łowy: Ostatni dzień Zimobrania

Strona głównaŁowy: Ostatni dzień Zimobrania
14.12.2013 12:00
Łowy: Ostatni dzień Zimobrania
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu najciekawszych promocji na weekend!

Trzeba przyznać, że świąteczne wyprzedaże w Muve Digital bardzo wysoko ustawiły poprzeczkę zagranicznej konkurencji! Jeżeli przegapiliście jakieś oferty, to ucieszy Was informacja, że w ostatnim dniu Zimobrania nabyć możecie większość dotychczas dostępnych tytułów. Najciekawiej prezentują się:

  • Borderlands 2 GOTY w cenie 34,98 zł
  • L.A. Noire The Complete Edition w cenie 17,50 zł
  • Mortal Kombat Komplete Edition w cenie 17,50 zł
  • Borderlands Game Of The Year w cenie 9,98 zł
  • Grand Theft Auto IV w cenie 17,50 zł
  • Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja w cenie 20,00 zł
  • Far Cry 3 Blood Dragon w cenie 8,73 zł

Nie wszystkie oferty na Muve są jednak najlepsze na rynku. Alternatywą dla drogawego Skyrim Legendary Edition może być The Elder Scrolls V: Skyrim Collection z Game Digital. Za podstawową część gry wraz z trzema DLC przyjdzie wam zapłacić 11,62 funtów (ok. 58 złotych). Oferta ważna jest tylko przez Sobotę.

Kolejnym sklepem, który przygotowuje jednodniowe oferty adwentowe, jest Uplay. W sobotę zakupić możecie tam Assassin's Creed III Special Edition za jedyne 24,97 zł. Jeżeli nie zużyliście jeszcze kodu zniżkowego 10THANKS, to zaaplikowanie go da Wam 10% rabatu.

Warto pamiętać też o zimowej wyprzedaży na Gog.com. W momencie pisania tego artykułu nie wiemy jeszcze jakie oferty pojawią się o 12-tej. Mimo wszystko obniżki z poprzednich dni napawają optymizmem i warto na bieżąco śledzić nowe promocje.

Bundle Humble Weekly Sale już nie szokuje jak niegdyś, ale mimo wszystko nadal trzyma równy, wysoki poziom. Skromny wydatek w wysokości jednego dolara zapewni Wam dostęp do całkiem świeżego Zeno Clash 2, a także Zeno Clash, Dwarfs!? oraz Killing Floor. Zakup zestawu za 6 dolarów wymaga już trochę głębszego zastanowienia. Rock of Ages oraz Rising Storm to niezłe tytuły, ale można je nabyć tanio również w indywidualnych przecenach na Steamie.

Bundlestars bombarduje ostatnio graczy kilkoma paczkami w tygodniu. Na tle innych ofert pozytywnie wyróżnia się The Indie Capsule Bundle. Cztery kotlety (And Yet It Moves, Snuggle Truck, Doc Clock: Toasted Sandwich of Time, Plain Sight) dokooptowane zostały do 3 gier wartych uwagi. Slender: The Arrival to przeciętniak, ale fani horrorów powinni się nim z braku laku zainteresować, tym bardziej że to tytuł dość świeży i drogi. Insanely Twisted Shadow Planet i Blood of the Werewolf to z kolei gry, które same w sobie warte są wyłożenia 4,16 dolara.

Konsole Coraz taniej wyrwać można Beyond Two Souls. Wersja amerykańska z Play Asia dostępna jest w promocji tygodnia za 27,99 $. Możecie też zamówić grę z Wielkiej Brytanii korzystając z oferty Zavvi (19,98 funta). W obu przypadkach wysyłka do Polski będzie darmowa. Niestety nie ma co liczyć na polską wersję językową...

Jeżeli rozglądacie się ostatnio za konsolami Nintendo, zainteresujcie się propozycjami Amazona:

Czerwony 3DS XL - 128,13 funtów Niebieski 3DS XL - 128,13 funtów Srebrny 3DS XL - 128,13 funtów Wii U 32 GB LEGO City: Undercover Pack - 204,99 funtów

Do cen doliczyliśmy prowizję spowodowaną różnicą podatku. Dostawa do Polski będzie natomiast darmowa. Pamiętajcie, że rejestracja nowego 3DS-a w klubie Nintendo przed 13 stycznia da wam dostęp do cyfrowej wersji Super Mario 3D Land za darmo. Więcej informacji w tym miejscu.

Osoby chcące nadrobić braki z poprzednich generacji powinny natomiast zwrócić uwagę na nowy zestaw z PS3 na Amazonie. Za konsolę Super Slim 500GB wraz z grami The Last Of Us oraz Gran Turismo 6 przyjdzie Wam zapłacić tylko 194,75 funta. Podobnie jak w przypadku konsol Nintendo, wysyłka do Polski nie będzie kosztować was złamanego grosza.

Smartfony W tym tygodniu najciekawiej prezentuje oferta na Ghost Trick Phantom Detective. Zestaw wszystkich rozdziałów wyniesie was łącznie 0,89 €, a zakupu należy dokonać z poziomu samej aplikacji. Pierwsze dwa rozdziały pobierzecie bezpłatnie z iTunes.

Pozostałe okazje:

iTunes Marvel vs Capcom 2 - 0.89€ Pac-Man - 0.89€ Street Fighter II Collection - 0.89€ Street Figher IV Volt - 0.89€ Street Fighter X Tekken Mobile - 0.89€ The Room - za darmo Fist of Awesome - 0.99€ Bloodmasque - za darmo Magic Orbz - za darmo

Google Play Gangstar Vegas - 3.16 zł Might & Magic: Clash of Heroes - 3.72 zł Fist of Awesome - 4.95 zł Sonic 4: Episode 1 - 3.99 zł The Dark Knight Rises - 3.16 zł Tiny Thief - 4.61 zł

Bądź na bieżąco

326844514240387114
Udostępnij:
Komentarze (0)