Łowy: Czas świątecznych wyprzedaży oficjalnie rozpoczęty!

Strona głównaŁowy: Czas świątecznych wyprzedaży oficjalnie rozpoczęty!
21.12.2013 09:22
Łowy: Czas świątecznych wyprzedaży oficjalnie rozpoczęty!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Chowajcie swoje portfele, bowiem każdy sklep kusi jak może - zapraszamy do przeglądu najciekawszych promocji.

bECgEsiJ

PC Nastał smutny czas dla naszych portfeli. Od kiedy Steam zrewolucjonizował rynek dystrybucji cyfrowej swoimi wielkimi wyprzedażami, gracze wpadli w nałóg kupowania tanich gier, których nawet nie mogą umieścić pod choinką! Niestety musimy pogodzić się z faktem, że promocje cyfrowe totalnie zmarginalizowały dystrybucję tradycyjną i prawdziwe okazje znaleźć możecie tylko w postaci elektronicznych subskrypcji... Jednak pogodzić się naprawdę nie jest trudno. Sezon zimowych wyprzedaży rozkręcił się na dobre, a widząc ceny oferowane przez Steam, Amazon, Greenmangaming i innych szybko zapomnicie o walorach estetycznych kartonowego pudełka.

Chivalry: Medieval Warfare

Zimowa wyprzedaż na Steam rozpoczęła się w czwartek i jak do tej pory niczym nas nie zaskoczyła (może poza brakiem corocznej awarii serwerów). Tradycyjnie mamy więc tysiące tytułów przecenionych na stałe oraz najlepsze kąski w postaci dziennych i ośmiogodzinnych obniżek. W sobotniej ofercie najciekawiej prezentują się:

bECgEsiL

Uwaga, przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu upewnijcie się, że wybrana gra nie jest dostępna w niższej cenie na Amazon.com. Amerykański gigant kontynuuje swoją politykę zrównywania cen konkurencji i wszystkie steamowe okazje są kopiowane w korzystniejszej dla Polaków walucie! Spośród gier w sobotniej ofercie, lepsze ceny możecie uzyskać kupując na Amazonie:

Total War: Shogun 2

bECgEsiR

Dodatkowo amerykański sklep ostro atakuje również własnymi obniżkami. W niezwykle konkurencyjnych cenach nabędziecie:

Co więcej, każdy zakup premiowany jest promocyjnym kuponem o wartości 5$, do wykorzystania w styczniu przyszłego roku na wybrane "gry roku". Przypominamy, że do dokonania zakupu gry cyfrowej w sklepie Amazon.com wymagane jest podanie amerykańskiego adresu pocztowego podczas finalizowania transakcji. Szczegółowy poradnik dotyczący procesu kupowania gier elektronicznych na Amazonie znajdziecie w tym miejscu. Po pełną listę obniżek świątecznych zapraszamy tutaj.

Magii świątecznych promocji poddał się również Greenmangaming. Brytyjski sklep przygotował szereg jednodniowych obniżek, które pojawiać będą się aż do 6 stycznia. Każdą cenę można obniżyć o kolejnych 20% używając kodu rabatowego GMG20-ZB5D1-93X49. W sobotę najciekawiej prezentują się następujące pozycje:

bECgEsiS

Counter-Strike: Global Offensive

Bardzo dobre oferty znaleźć można również na stronie Simplycdkeys.com. Wbrew pozorom nie jest to żaden keyshop, tylko dział gier cyfrowych dużego brytyjskiego sklepu wysyłkowego Simply Games. Godne polecenia są następujące pozycje:

bECgEsiT

Bundle Pojawiła się kolejna, ósma już odsłona serii Humble Bundle With Android. Tym razem przygotowane oferty powinny zainteresować nie tylko miłośników mobilnego grania. W paczce znajdziecie klucze Steam do bardzo porządnych gier! Zestaw za dolara to: Little Inferno, Gemini Rue, AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome i Jack Lumber. Płacąc powyżej średniej (ok. 4 dolary) załapiecie się również na Hero Academy oraz Anomaly 2 od polskiego 11 Bit Studios. W naszej opinii paczka ta jest obowiązkowym zakupem nawet dla pecetowców nie posiadających smartfona z Androidem.

Anomaly 2

Niestety tego samego nie można powiedzieć o nowym Humble Weekly Sale. Nie dość, że tytuły Puppy Games są już stałymi bywalcami tanich zestawów, to jeszcze wydawca zażyczył sobie, aby klucze Steam rozdawane były tylko dla osób płacących powyżej średniej. Nie podoba nam się ta zmiana i wyrażamy nasz sprzeciw dla takiej polityki odradzając wam zakup tej paczki.

Holiday Helpings Bundle to z kolei inicjatywa charytatywna przygotowana przez Groupees we współpracy z portalem Gamespot.com. Znajdziecie w niej wiele tytułów na Steam dostępnych do zakupienia za pół dolara. Spośród dostępnych gier najciekawiej prezentują się Q.U.B.E., Blood of the Warewolf oraz Gateways.

bECgEsiU

Konsole

Assassin's Creed IV: Black Flag

Najlepsza okazja na weekend dla konsolowców to niewątpliwie oferta Amazona na Assassin's Creed IV: Black Flag. Za grę w wersjach na X360, PS3 i Wii-U przyjdzie wam zapłacić po 23,05 funta, a wysyłka do Polski będzie tym razem darmowa. Do ceny doliczyliśmy dopłatę wynikającą z różnicy podatku. Istnieje też duża szansa, że wersja na PS3 zawierać będzie kod umożliwiający upgrade do odpowiednika na nową generację za 50 złotych. Nie jesteśmy jednak w stanie ostatecznie potwierdzić, czy kod ten znajduje się w pudełku z grą.

Pozostając przy Amazonie, mamy dla Was dwa ciekawe zestawy zawierające konsolę PS3 z grami. Propozycja tańsza to Sony PS3 Super Slim 12Gb + Lego Marvel Super Heroes za 138,36 funta. Równie ciekawy wydaje się być zestaw Sony PS3 Super Slim Console 500GB + Gran Turismo 6 + The Last of Us za 204,99 funta. Tak jak w przypadku Asssassina, podajemy cenę ostateczną zawierającą wszelkie dopłaty i darmowy koszt wysyłki do Polski.

Nieźle prezentuje się również oferta tygodnia na Play-Asia:

  • Assassin's Creed: Ezio Trilogy na PS3 - 19,99$
  • Disgaea 4 na PS3 - 19,99$
  • Killzone Trilogy na PS3 - 24,99$
  • Payday 2 na PS3 i X360 - 24,99$
  • Tiger Woods PGA Tour 14 na PS3 - 26,99$

Killzone 3

Dwie ważne uwagi: Trylogia Ezio zawiera grę Assassin's Creed: Revelations w wersji na płycie Blu-ray oraz AC 2 i AC: Brotherhood w formie kodu na cyfrowe wersje gier, które należy wykorzystać w amerykańskim Playstation Store. Trylogia Killzone z kolei zawiera gry Killzone HD, Killzone 2 i Killzone 3 w wersjach na płytach Blu-ray. Wysyłka do Polski kosztuje 4,90$ (w przypadku trylogii Killzone 6,90$), ale przy zamówieniach o wartości powyżej 25$ jest darmowa.

Smartfony: Gorączka wyprzedaży zawładnęła także Google Play i Appstore. Promocji jest tak dużo, że skupimy się tylko na najciekawszych pozycjach:

iOS

Google Play

Nie zapomnijcie też o Humble Bundle With Android 8 opisanym w jednym z poprzednich akapitów!

Bądź na bieżąco

326843722004584490
bECgEsjH