Łotr 1: Scarif ostatnim dodatkiem do Battlefronta

Łotr 1: Scarif ostatnim dodatkiem do Battlefronta17.07.2016 12:36
Łotr 1: Scarif ostatnim dodatkiem do Battlefronta
Oskar Śniegowski

Jeden łotr, drugi łotr, trzeci łotr, czwaaaaaarty łotr, piąty…. Chrrrrrrrr….

Na odbywającym się właśnie Star Wars Celebration Europe został zapowiedziany ostatni dodatek do Star Wars Battlefront. Czwarte rozszerzenie będzie nosiło nazwę Rouge One: Scarif i pojawi się w okolicach premiery filmu, która odbędzie się 16 grudnia. DLC zabierze nas w podróż na tytułową planetę Scarif, przedstawioną na srebrnym ekranie, a w nasze ręce odda kontrolę nad postacią Jyn Erso – głównego bohatera nowego filmu oraz Orsona Krennica – dowódcy specjalnej jednostki Galaktycznego Imperium zajmującej opracowywaniem najbardziej zaawansowanej broni w galaktyce (on odpowiadał za stworzenie Gwiazdy Śmierci). Poniżej znajdziecie zlepek materiałów zza kulis filmu, na którym doskonale widać planetę Scarif. Czekają nas zatem starcia na tropikalnych plażach i lesistych wybrzeżach.

Rogue One: A Star Wars Story - Celebration Reel

Wczoraj rano ogłoszono ponadto, że w mającym się pojawić jesienią rozszerzeniu Battlefront: Death Star, bazę grywalnych postaci poszerzą Chewbacca i Bossk.

Star Wars Battlefront: Death Star Teaser Trailer

I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o Battlefronta. Scarif zamknie ten rozdział w historii EA, każąc czekać na zapowiedź tajemniczego tytułu, nad którym już od dawna pracuje Visceral Games. Zdaniem Jade Raymond, sprawującej pieczę nad produkcją gry, będzie to przełomowa kreacja i nowe podejście do świata Gwiezdnych Wojen. Trzymam Cię za słowo Jade, to uniwersum zasługuje na ciężką, poważną grę.

[Źródło: GameInformer, GameRant]

Oskar Śniegowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)