Lost Planet 2 jeszcze w tym roku i z czasową wyłącznością?

Lost Planet 2 jeszcze w tym roku i z czasową wyłącznością?
marcindmjqtx

26.10.2009 07:56, aktual.: 15.01.2016 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jako, że nie ma wśród nas osoby znającej koreański zaufamy tłumaczeniom Siliconery. Wg nich na tym slajdzie jest napisane, że Lost Planet 2 powinno pojawić się pod koniec tego roku.

Zdjęcie pochodzi z prezentacji Microsoftu na Xbox 360 Invitational. Trochę połaziłem po stronach Capcomu i żadna z nich, będąca w zrozumiałym dla mnie języku nie podaje daty premiery tej gry. Za to na japońskiej wersji witryny czytamy (ach ten Google Translate) że na Xboksa 360 tytuł ukaże się jeszcze tej zimy, zaś na PS3 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Czyżbyśmy mieli więc do czynienia z czasową wyłącznością?

W sumie składałoby się to do kupy biorąc pod uwagę, że gra została zapowiedziana początkowo wyłącznie na 360, a potem zaczęły się standardowe cyrki z "nie mówimy na razie o innych wersjach".

W każdym razie - do zimy coraz mniej czasu, więc ewentualna zapowiedź powinna pojawić się w miarę szybko. Chociaż w sumie jakiś czas temu Capcom mówił, że Lost Planet 2 to 2010, choć może chodziło tu o premierę na Zachodzie. Wówczas tej zimy na robale polowano by tylko w Japonii i tylko na 360. No cóż, niedługo powinno się wszystko wyjaśnić.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)