Lords of The Fallen 2 pojawi się w 2017

Lords of The Fallen 2 pojawi się w 2017

Lords of The Fallen 2 pojawi się w 2017
marcindmjqtx
30.05.2015 13:53, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Na E3 zobaczymy pierwsze materiały, jednak na naszych dyskach przywitamy ją dopiero w 2017.

Marek Tymiński, prezes CI Games, zdradził w rozmowie z serwisem Eurogamer, że kontynuacja action RPG-a Lords of the Fallen pojawi się na rynku dopiero w 2017. Co więcej, CI pochwaliło się również dotychczasowymi wynikami sprzedaży, które przekroczyły już 900 000 egzemplarzy na wszystkich platformach i mają zbliżać się do 1 miliona. To bardzo dobry wynik dla nowego IP.

Zapytany o kontrowersyjną sytuację z zakończeniem współpracy ze studiem Deck 13, Tymiński odpowiedział:

Będąc szczerym, to poufne informacje. Rozmawialiśmy (z Deck 13 - przyp.red.) o różnych rzeczach, które moglibyśmy zrobić po premierze Lords of the Fallen i koniec końców doszliśmy do wniosku, obydwie strony, że to się nie sprawdzi i z tego co wiem, to pracują już nad nowym projektem. Życzę im szczęścia. Zapewnił również, iż sequel nie powieli błędów pierwowzoru:

Mamy bardzo czysty obraz tego, jak chcemy zrobić Lords of the Fallen 2. Odrobiliśmy pracę domową z premiery pierwszej części i stworzymy teraz o wiele lepszą grę oraz podniesiemy naszą wydajność w procesie produkcji. Pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia. Powodzenia CI Games!

[Źródło: GamingBolt & Eurogamer]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)