Lord ot the Rings: Online na 360?

Lord ot the Rings: Online na 360?

Lord ot the Rings: Online na 360?
marcindmjqtx
03.04.2009 13:29, aktualizacja: 15.01.2016 14:19

Wygląda na to, że Lord of the Rings: Online pojawi się również na Xboksie 360, będąc zarazem drugim konsolowym MMO. Plotki rozsiewa Dtoid, którego źródła donoszą również, że jak na razie projekt natrafił na niespodziewane trudności, które o dziwo nie są związane w ogóle ze sprawami programistycznymi. O co chodzi? Podobno Microsoft nie chce się zgodzić na możliwość grania za darmo dla wszystkich, o którą zabiega deweloper - Turbin. W rozmowie z Destructoidem firma nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym informacjom, z kolei Joystiq usłyszał, że faktycznie pracują wraz z Sony i MS nad konsolowym MMO, ale to jedyne, co mogą na ten temat powiedzieć.

W każdym razie - znowu podobno - MS ma już ustalony model działania MMO na Xbox LIVE, co jest dobrą informacją, bo oznacza, że na 360 pewnie pojawi się więcej gier tego typu. Jak może on wyglądać? W przypadku FFXI każdy może grać, nawet bez złotego abonamentu, o ile zapłaci za usługę Square. Jest to o tyle nieciekawe rozwiązanie, że część użytkowników musi płacić dwa razy - za LIVE i za MMO. Z chęcią więc dowiem się, co tam mądre głowy w Redmond wymyśliły. Skontaktowaliśmy się z polskim Codemasters prosząc o komentarz w tej sprawie.

Tak przy okazji, interesują Was MMO na konsole? A jeżeli tak, to którą grę poza WoWem najchętniej byście zobaczyli? Warhammera?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)