LoL dostał nowy zwiastun. Prezentacja nowej postaci Bel'Veth

Strona głównaLoL dostał nowy zwiastun. Prezentacja nowej postaci Bel'Veth
21.05.2022 10:28
Bel'Veth. Nowa postać w League of Legends
Bel'Veth. Nowa postać w League of Legends
Źródło zdjęć: © Riot Games

LoL otrzymał nowy zwiastun. Dotyczy on nowej bohaterki, która już niebawem ma się pojawić w grze Riot Games. Na ten moment znamy historię postaci. Przygotowano też opowiadanie, które przybliży nam jej historię.

Riot Games opublikowało zwiastun najnowszej bohaterki, która niebawem zasili listę czempionów League of Legends. LoL niedługo będzie mógł pochwalić się jeszcze jedną postacią, czyli Bel'Veth. Cesarzowa Pustki, bo taki tytuł nadano jej na oficjalnej stronie League of Legends, prezentuje się imponująco.

"Ten świat nie odejdzie w niepamięć. Zastąpię go niczym dziecię pożerające swą matkę". Taki cytat widnieje jako wizytówka Bel'Veth na oficjalnej stronie poświęconej League of Legends. Łatwo więc się domyślić, że mamy do czynienia z naprawdę mroczną, niezbyt przyjazną postacią.

Zwiastun przygotowany przez Riot Games stanowi swego rodzaju uzupełnienie dla opublikowanej przez twórców LoL-a biografii bohaterki. Fani mogą też poznać nową postać bliżej dzięki opowiadaniu o tytule Wiatrak autorstwa Jareda Rosena.

Na ten moment nie są jeszcze znane umiejętności i możliwości czempionki w grze, jednak już od jakiegoś czasu pojawiają się przecieki na ten temat.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)